حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637213/29 زمان: 16:02   1398/06/26 بازدید: 46,667

ال چیرینگیتو: توافق رئال و امباپه برای تابستان 2020

طبق ادعای مدیر سابق نشریه مارکا در برنامه ال چیرینگیتو، سران رئال با کیلیان امباپه برای فصل بعد به توافق رسیده اند.

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه رویای فلورنتینو پرز رئیس رئال برای تابستان آینده است. ستاره 20 ساله پی اس جی دو سال پیش تا یک قدمی پیوستن به رئال نیز پیش رفت اما در نهایت تسلیم پیشنهاد مالی بهتر پاریسی ها شد و ترجیح داد در شهر زادگاهش به فوتبال خود ادامه دهد. او در سومین فصل حضورش در پی اس جی حالا گوی سبقت را از نیمار ربوده و سمبل باشگاه محسوب می شود.

 

 

 

 

رئال اما همچنان خوشبین است که بالاخره به هدف خود دست یابد و امباپه را به خدمت بگیرد. طبق ادعای ادواردو ایندا(مدیر سابق مارکا) در برنامه ال چیرینگیتو، رئال با کیلیان امباپه برای قراردادی 5 ساله و دستمزد سالانه 35 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو بندهای متغیر به توافق رسیده است. رئال همچنین قصد دارد 225 میلیون یورو به علاوه 50 میلیون یورو بندهای متغیر نیز برای جذب امباپه به پی اس جی در تابستان 2020 پرداخت کند.

مشکل ترین قسمت کار اما مذاکره با پی اس جی خواهد بود. سران قطری پی اس جی به سادگی حاضر به از دست دادن فوق ستاره های خود نیستند و با توجه به اینکه امباپه تا 2022 قرارداد دارد، جدا کردن او کاری بسیار دشوار خواهد بود. پاریسی ها درصددند تا امباپه را به تمدید قرارداد نیز راضی کنند و در این صورت جدایی امباپه از پی اس جی تقریبا غیرممکن خواهد شد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.