حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638492/43 زمان: 18:56   1398/06/31 بازدید: 22,460

نیمه اول بازی تنش زیادی داشت

علیپور: عبدی خواب دیده بود گل می زند

پرسپولیس در روزی که مهاجمانش فرصت زیادی پیدا نکردند توانست با یک گل از سد رقیب دیرینه اش بگذرد.

به گزارش" ورزش سه" علی علیپور در خط حمله پرسپولیس موقعیت زیادی به دست نیاورد هرچند تیمش در نهایت توانست با گل مهدی عبدی به برتری برسد. مهاجم شماره 70 پرسپولیس بعد از برد برابر استقلال در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت:« دربی شرایط خاص خودش را داشت و خداراشکر با پیروزی از زمین بیرون آمدیم.»


او افزود:« این دربی مثل بازی های قبل خیلی هم تیم استقلال هم تیم ما تنش زیادی داشتیم و زیاد روی زمین می افتادند و به همین خاطر هیجان بازی در نیمه اول از بین رفته بود. خداراشکر در نیمه دوم شرایط بهتر شد و توانستیم گل بزنیم.»


مهاجم پرسپولیس درباره گلزنی مهدی عبدی بازیکن جوان این تیم گفت:«مهدی عبدی بازیکن خوب و  جوانی است. او چند روز پیش می گفت خواب دیدم که گل می زنم و وقتی آمد توی زمین گل زد. خداراشکر به برد رسیدیم و آنچه کادر فنی می خواست اجرا کردیم.»


علیپور در این باره که برخی معتقدند او افت کرده است گفت:« نظر همه هواداران محترم است و از صمیم قلب دوستشان دارم. من هرچه دارم از پرسپولیس است. در ابتدای فصل  مسایلی باعث شد کمی تمرکز نداشته باشم  اما  یکی دو هفته است که این مسائل را از ذهنم خارج کرده و به تمرینات چسبیده ام. امیدوارم با پرسپولیس دوباره به اوج برگردم.» او افزود:«به خاطر هواداران و باشگاهی که دوستش دارم موظفم تمرین کنم و هیچ ادعای خاصی ندارم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.