حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638578/30 زمان: 00:27   1398/07/01 بازدید: 14,125

سویا 0-1 رئال: پایان طلسم سانچس پیسخوان

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه موفق شد 1-0 سویا را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، رئالی ها که بعد از شکست تحقیرآمیز مقابل پاری سن ژرمن، شرایطی بحرانی را پشت سر می گذاشتند، امشب موفق شدند با تک گل کریم بنزما، در خانه سویا به برتری برسند و به طلسم ناکامی های پیاپی در ورزشگاه سانچس پیسخوان هم پایان بدهند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه تیم میزبان برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفت اما بازیکنان رئال با دفاع فشرده، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه شان شدند. در دقیقه 22، حرکت تیمی فوق العاده بازیکنان سویا، به یک موقعیت خوب منجر شد اما ضربه اِوِر بانگا، از کنار دروازه رئال به بیرون رفت.

 

 

 

برتری سویا تا دقیقه 30 ادامه پیدا کرد اما موقعیت چندانی روی دروازه رئال خق نشد. پس از آن نوبت بازیکنان میهمان بود که توپ و میدان را در اختیار بگیرند و در دقیقه 35، روی همکاری هازارد و بنزما، اولین موقعیت جدی رئال ایجاد شد اما ضربه مهاجم فرانسوی را دروازه بان سویا با واکنش مناسب مهار کرد.

چهار دقیقه بعد، این بار روی پاس در عمق خامس، دنی کارواخال در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما شوت او را هم واکلیک مهار کرد. تلاش بازیکنان دو تیم برای زدن گل در دقایق پایانی هم ادامه پیدا کرد اما در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه شدند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. در ادامه بازی متعادل تر شد اما سرانجام در دقیقه 64، این رئال بود که به گل رسید. روی یک حرکت از سمت راست و ارسال دنی کارواخال بود که توپ مقابل دروازه به بنزما رسید و او با ضربه سر کار را تمام کرد.

 

 

بازیکنان سویا که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 69 می توانستند به گل تساوی برسند ولی ضربه والی اوکامپوس از درون محوطه جریمه، از بالای دروازه رئال به بیرون رفت.

فشار حملات سویا ادامه داشت اما دفاع خوب بازیکنان رئال، مانع از ایجاد موقعیت جدی روی دروازه این تیم می شد.

در دقیقه 88 بود که خاویر هرناندز موفق شد دروازه رئال را باز کند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. در نهایت تلاش بازیکنان میزبان برای زدن گل تساوی ثمری نداشت و بازی با همان یک گل به سود رئال به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.