حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642199/4 زمان: 19:20   1398/07/16 بازدید: 11,660

بیرانوند به دنبال کلین‌شیت شماره 23 تیم ملی

شماره یک موفق تیم ملی اکنون امیدوار است در جدال با کامبوج موفق شود کلین شیت شماره 23 خود با پیراهن تیم ملی را رقم بزند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند که در دوره قبلی انتخابی جام جهانی در آستانه ثبت یک رکورد جاودانه قرار داشت و در نهایت تنها در بازی پایانی این رقابت و برابر سوریه دروازه‌اش توسط حریف گشوده شد، اینبار هم با موفقیت رقابت‌ها را استارت زده و بعد از بسته نگه داشتن دروازه تیمش مقابل تیم نه چندان قدرتمند هنگ کنگ، مهیای کلین شیت تقریبا قطعی مقابل کامبوج می‌شود.


شماره یک تیم ملی طی چهار سال اخیر، تاکنون 22 بار موفق شده دروازه تیم ملی را بسته نگه دارد و این شانس را دارد تا در رقابت‌های دور جدید انتخابی این آمار را افزایش دهد. علیرضا بیرانوند در دور نهایی انتخابی جام جهانی در راه روسیه، از 12 دیداری که برای تیم ملی به میدان رفته بود 11 بازی را بدون دریافت گل پشت سر گذاشت تا در آستانه یک رکورد تاریخی قرار داشته باشد و این مساله مورد توجه رسانه‌های خارجی نیز قرار گرفته بود، با این حال او در دیدار پایانی و برابر سوریه دو بار دروازه اش را باز شده دید تا رویای کلین شیت قاطعانه در مسیر جام جهانی برای او نهایی نشود.

 

 


علیرضا بیرانوند اکنون امیدوار است در دور جدید این رقابت‌ها و از همین مرحله مقدماتی شرایط را برای دستیابی به رکورد ویژه دیگری مهیا کند و باید دید در این راه موفق خواهد شد یا خیر.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.