حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642208/1 زمان: 21:18   1398/07/16 بازدید: 25,011

والورده و پوگبا می توانند کنار هم بازی کنند

مدیر برنامه های فدریکو والورده، ستاره اروگوئه ای رئال مادرید، معتقد است که این بازیکن می تواند در کنار پوگبا خط هافبک سال های آینده کهکشانی ها را تشکیل دهند.


به گزارش "ورزش سه"، چند هفته پیش بود که لوکا مودریچ، ستاره کراوات رئال مادرید، دچار مصدومیت شد و زین الدین زیدان مجبور شد تا در چند بازی مهم و حیاتی از فدریکو والورده،هافبک جوان اروگوئه ای خود، در ترکیب اصلی کنار تونی کروس و کاسمیرو استفاده کند؛ موضوعی که باعث شد رسانه های اسپانیایی از این جوان ۲۲ ساله به عنوان جانشین پل پوگبا در ترکیب تیم زیدان یاد کنند؛ هافبکی که زیدان علاقه زیادی به خرید او در تابستان داشت اما در نهایت این انتقال عملی نشد.

 


در همین رابطه امروز جرارد رباجا، مدیر برنامه های والورده، مدعی شد که حضور این جوان اروگوئه ای در ترکیب رئال هیچ ارتباطی به انتقال پوگبا به این تیم ندارد و این دو نفر می توانند روزی در این تیم کنار یکدیگر بازی کنند. او در این باره گفت: " پوگبا بازیکن فوق العاده ای است. او می تواند روزی کنار والورده در رئال مادرید بازی کند اما شما باید کمی محتاط باشید. آینده والورده روشن است اما او نباید مغرور شود. او می داند که این شانس را داشته که در رئال مادرید بازی کند اما باید به رشد و تلاش خود ادامه دهد.


فده پسری مودب است که همیشه با احترام با دیگران رفتار می کند. او در زمین ثابت می کند که چه توانایی هایی دارد. فدریکو می داند که چه زمانی صحبت کند و چه موقعی سکوت اختیار کند. ما حالا در مورد برنده آینده توپ طلا صحبت می کنیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.