حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642275/1 زمان: 11:19   1398/07/17 بازدید: 1,185

امضای تفاهم نامه بین فدراسیون قایقرانی ایران و عمان

طی دیدار دو جانبه رئیس فدراسیون قایقرانی ایران و عمان توافقات گسترده‌ای برای افزایش همکاری دو کشور در توسعه قایقرانی شکل گرفت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی ایران، علیرضا سهربیان رئیس فدراسیون قایقرانی ایران و رشید الکیندی رئیس فدراسیون قایقرانی عمان طی دیدار و گفت و گویی برای افزایش همکاری های دو کشور در قایقرانی رایزنی کردند.
 

در این دیدار توافقات گسترده‌ای برای توسعه قایقرانی ایجاد شد و قرار است به زودی تفاهم نامه همکاری ایران و عمان در عرصه قایقرانی به امضا برسد.

 

در این دیدار روسای فدراسیون قایقرانی ایران و عمان بر پتانسیل و توانایی های موجود در دو کشور تاکید کردند و مقرر شد عمان فعالیت های خود برای توسعه بادبانی کشورمان را آغاز کند و ایران نیز در توسعه بخش روئینگ و کانوئینگ که به تازگی در عمان فعالیتش را آغاز کرده به این کشور کمک کند.

 

همچنین قرار است ورزشکاران بادبانی ایران برای حضور در دوره های دانش افزایی راهی عمان شوند و ورزشکاران روئینگ و کانوئینگ عمان نیز به کشورمان سفر کنند.

 

با پیشنهاد علیرضا سهرابیان، فدراسیون عمان می تواند مربیان خود را برای تقویت دانش فنی در بخش روئینگ و کانوئینگ به ایران اعزام کند و مربیان بادبانی کشورمان نیز در عمان حضور داشته باشند.

 

محور توافق های دو طرف قرار است طی یک تفاهم نامه رسمی به امضا برسد تا همکاری دو جانبه قایقرانی ایران و عمان گسترش پیدا کند.

 

رشید الکیندی رئیس فدراسیون قایقرانی عمان همچنین اعلام کرد که هر دو فدراسیون می توانند تفاهم نامه را در اختیار وزارت ورزش ایران و عمان قرار دهند تا در صورت توافق، تفاهم نامه ورزشی بین دو کشور به امضا برسد و هیئتی ورزشی با سفر به ایران یا عمان رایزنی های خود برای گسترش همکاری های ورزشی دو کشور را آغاز کنند.

 

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.