حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642340/29 زمان: 15:11   1398/07/17 بازدید: 36,524

در پرتغال هم ستاره سابق رئال را نمی خواهند

خسه رودریگز که زمانی به عنوان پدیده در رئال مطرح شد، زمستان در فهرست مازاد باشگاه اسپورتینگ لیسبون قرار خواهد گرفت و باید به پی اس جی برگردد.

به گزارش "ورزش سه"، خسه رودریگز محصول آکادمی فوتبال رئال است و فصل 14-2013 پدیده کهکشانی ها بود. او که مورد اعتماد کارلو آنچلوتی قرار داشت، بارها توانست ارزش هایش را به اثبات برساند اما دقیقا در روزهای اوجش با مصدومیت رباط صلیبی روبرو شد و پس از بازگشت دیگر بازیکن سابق نبود. حواشی فراوان در زندگی خارج از فوتبال او نیز مزید بر علت شد تا خسه سال 2016 رئال را به مقصد پی اس جی ترک کند.

 

 

 

 

پاریسی ها 25 میلیون یورو برای خسه هزینه کردند اما او نتوانست رضایت کادر فنی را جلب کند و در سال های اخیر برای تیم هایی مثل لاس پالماس، استوک سیتی و بتیس به صورت قرضی بازی کرده است. خسه تابستان به پی اس جی برگشت و حتی برابر متز نیز در زمین حاضر بود ولی در روز آخر نقل و انتقالات بود که قرضی راهی اسپورتینگ لیسبون پرتغال شد.

اوضاع برای خسه در جمع سبزپوشان لیسبون هم خوب پیش نمی رود و طبق ادعای آاس، او زمستان به پی اس جی پس فرستاده خواهد شد. بند خرید دائمی خسه تنها دو میلیون یورو است ولی اسپورتینگ حتی حاضر نیست این مبلغ را هم برای او بپردازد!

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.