حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642459/35 زمان: 10:01   1398/07/18 بازدید: 10,070

کاپیتان های استقلال دور از تیم ملی اما امیدوار

برای اولین بار طی چند اردوی قبلی تیم ملی کاپیتان های استقلال در جمع بازیکنان دعوت شده قرار نگرفتند.

به گزارش "ورزش سه"، وریا غفوری و سیدحسین حسینی به عنوان کاپیتان های اول و دوم استقلال همواره کاندیدای حضور در تیم ملی بودند و این اتفاق در اردوهای قبلی نیز به صورت مکرر رقم خورده بود. اما این بار مارک ویلموتس ترجیح داد از هیچ کدام از کاپیتان های این فصل آبی ها دعوت نکند تا سهمیه استقلال در تیم ملی به دو بازیکن کاهش یابد.


در شرایطی که پیش بینی می شد عدم دعوت به اردوی تیم ملی روی روحیه و انگیزه وریا غفوری و سیدحسین حسینی که روزهای دشواری را نیز در استقلال تجربه می کردند، تاثیرات منفی بگذارد اما آغاز دور جدید تمرینات آبی ها زیر نظر مربیان ایتالیایی برعکس این پیش بینی ها را نشان داد چون هر دو کاپیتان بدون ناراحتی و دلسرد شدن از این اتفاق با انگیزه بالا در تمرینات حاضر شدند.

 


مسلما خود وریا غفوری و سیدحسین حسینی نیز به این واقعیت رسیده بودند که وضعیت رقبای آنها در پست مدافع راست و دروازه بان در هفته های اخیر بهتر بوده است تا در تیم ملی حضور داشته باشند. قبول این واقعیت عدم حضور در تیم ملی را برای هر دو بازیکن سرشناس استقلال راحت تر کرد تا هم وریا هم سیدحسین در وقفه لیگ تمرینات بیشتری برای رسیدن به فرم مطلوب در دستور کار قرار بدهند.


در این بین استراماچونی هم چندان از این اتفاق دلسرد نشد چون حضور کاپیتان های تیم آن هم در وقفه لیگ در تمرینات فشرده می تواند هم روی هماهنگی بیشتر هم روی یکدل شدن تیم برای ادامه فصل تاثیر بگذارد. مسلما آمادگی بالای کاپیتان ها و روحیه خوب آنها می تواند در این روزهای سخت عصای دست استراماچونی در استقلال باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.