حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643245/47 زمان: 09:04   1398/07/22 بازدید: 22,442

کاپیتان به جوان‌ها درس می‌دهد

سیدجلال؛ آرام و خندان به سوی ترکیب اصلی (عکس)

سیدجلال حسینی کاپیتان اول تیم فوتبال پرسپولیس فرصت این را دارد تا دوباره به ترکیب اصلی تیم پرسپولیس برگردد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی مدافع میانی باتجربه پرسپولیس در سه فصل گذشته بیش از 100 بازی برای تیم پرسپولیس انجام داد و 7 جام مختلف را کسب کرد. سیدجلال این بازی ها را در زمان فشرده و در مسابقات پرفشار داخلی و آسیایی انجام داد و علاوه بر آن، برای تیم ملی ایران نیز به میدان رفت. ثبات فنی حسینی، نکته ای است که او را از دیگر بازیکنان متمایز می‌کند و باعث می‌شود تا لقب کاپیتان شایسته را از آن خود کند.

 

اما این فصل اوضاع برای کاپیتان حسینی خوب پیش نرفته است. او با آسیب دیدگی مواجه شد و همین اتفاق باعث شد تا از ترکیب اصلی دور شود. با وجود این که سیدجلال از ترکیب دور بود، اما نقش خود به عنوان کاپیتان را در اردوها و تمرینات ایفا کرد و بدون ایجاد کوچکترین حاشیه، پا به پای دیگر بازیکنان در زمین تمرین حضور یافت.

 

حالا باتوجه به مصدومیت جزئی شجاع خلیل زاده، حضور کنعانی زادگان در تیم ملی و اساسا نیاز پرسپولیس به تجربه بازیکنی چون سیدحلال حسینی، فرصتی ویژه را برای او ایجاد کرده تا به ترکیب اصلی بازگردد؛ اتفاقی که البته کالدرون باید تصمیم نهایی را در آن بگیرد اما در این سال ها سیدجلال نشان داده که حضورش در زمین مسابقه، اوضاع را به نفع تیم سرخپوش تغییر می دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.