حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643411/42 زمان: 21:44   1398/07/22 بازدید: 10,418

جیمز میلنر:

رفتار کلوپ جلو و پشت دوربین یکی است

جیمز میلنر، ستاره انگلیسی لیورپول به تمجید از رفتار یورگن کلوپ پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری معتقدند یکی از دلایل اصلی موفقیت یورگن کلوپ در سال های اخیر، رابطه صمیمی و دوستانه وی با بازیکنانش بوده است. جیمز میلنر نیز ضمن تایید این موضوع مدعی شد سرمربی آلمانی جلو و پشت دوربین به یک شکل رفتار می کند و همیشه با بازیکنان خود صادق است.

 

 

جیمز میلنر گفت: "به نظر من بزرگ ترین صفت یک سرمربی باید صداقت در رفتار باشد. یورگن کلوپ با آنچه در مقابل دوربین ها نشان می دهد تفاوت ندارد و اینگونه نیست که در مقابل جمع یک رفتار داشته و بعد با بازیکنان به شکل کاملا متفاوتی رفتار کند. یورگن کلوپ همیشه با بازیکنان صادق بوده و کنار آنهاست و این انرژی او هنگام افت و ناامیدی برای ما بسیار مهم است، زیرا کلوپ می داند اینگونه شرایط را چگونه مدیریت و قضاوت کند.

 

اگر ما به خوبی بازی نکرده باشیم یا اگر لازم به گفتن چیزی باشد، کلوپ بین نیمه با ما صحبت می کند و یا اگر شما به انگیزه احتیاج داشته باشید، او به شما انگیزه می دهد.

 

شما همیشه باید سعی کنید تا حد ممکن پیشرفت کنید، بنابراین من هر روز تمرین می کنم و اینگونه فکر می کنم که انگار هیچ چیز نمی دانم. من به داشتن سرمربی تیم اطمینان داشته و می دانم که او خیلی بیشتر از من در فوتبال بوده است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.