حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643461/47 زمان: 10:22   1398/07/23 بازدید: 27,885

فوتبال نه، پلی استیشن و خانواده؛

جونیور براندائو کاپیتان برزیل را نمی‌شناسد!

براندائو جونیور مهاجم تیم پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد که علاقه ای به تماشای فوتبال ندارد و ترجیح می‌دهد اوقات فراغت خود را با پلی استیشن پر کند.

به گزارش "ورزش سه"، براندائو جونیور در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و برای نخستین بار در ایران گفتگویی را انجام داد. براندائو که طبیعتا نمی‌تواند فارسی صحبت کند، تسلطی بر زبان انگلیسی هم ندارد و حرف های خودش را با زبان برزیلی مطرح کرد. نکته جالب زمانی بود که خبرنگار در خصوص شناخت جونیور نسبت به فوتبال ایران پرسید. براندائو گفت که فوتبال ایران را نمی‌شناسد چون زیاد فوتبال نگاه نمی‌کند و ترجیح می‌دهد اوقات فراغت خود را با پلی استیشن و توجه به خانواده سپری کند!

 

این صحبت ها در حالی از زبان مهاجم برزیلی پرسپولیس مطرح شد که فوتبالیست ها معمولا بازی تیم های مختلف را نگاه می‌کنند اما براندائو اظهار داشت که فقط بازی تیم ملی برزیل را دنبال می‌کند چون آرزوی بازی در آن را دارد. در بخش بعدی جونیور با این پرسش مواجه شد که کاپیتان برزیل در آخرین قهرمانی جهان آن ها یعنی در سال 2002 چه کسی بود؟ اما این بازیکن نتوانست پاسخ سوال را بدهد و گفت: در آن زمان خیلی کوچک بوده!

 

مهاجم شماره 7 تیم پرسپولیس همچنین از علاقه پدرش به فوتبالیست شدن فرزندانش گفت و عنوان کرد که او دائم با پدرش در ارتباط است و برای زدن نخستین گل هر دو لحظه شماری می‌کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.