حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643811/42 زمان: 19:20   1398/07/24 بازدید: 40,124

اشک های اسطوره فوتبال به خاطر جنجال بلغاری ها (عکس)

اسطوره فوتبال بلغارستان، هریستو استوویچکوف به شدت از رفتار هموطنانش در دیدار مقابل انگلیس ناراحت است.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دوشنبه شب تیم های ملی بلغارستان و انگلیس با حواشی فراوانی همراه بود و به دلیل شعارهای نژادپرستانه هواداران تیم ملی بلغارستان، این دیدار دو بار متوقف شد. حالا یوفا قصد دارد روی این موضوع تحقیقات مفصلی انجام دهد و به احتمال فراوان مجازات سنگینی در انتظار هواداران تیم ملی بلغارستان خواهد بود.

 

اما امروز هریستو استوویچکوف، ستاره سابق فوتبال بلغارستان مهمان یک برنامه تلویزیونی بود و وقتی از وی در مورد راه حل جلوگیری از این اتفاقات سوال شد، وی به یکباره احساساتی شده و در مقابل دوربین ها اشک ریخت.

 

هریستو استوویچکوف در ادامه گفت: "راه حل؟ باید برخی افراد از ورود به استادیوم محروم شده و حتی مجازات های سنگین تری در نظر گرفته شود. مانند انگلیسی ها که چند سال قبل پنج سال از استادیوم آمدن محروم شدند، زیرا مردم شایسته چنین رنج و عذابی نیستند."

 

در ماه های اخیر مشکلات رفتارهای نژادپرستانه در فوتبال اروپا به اوج خود رسیده و در بسیاری از استادیوم ها شاهد بروز چنین رفتارهایی از سوی برخی هواداران بوده ایم. حالا نیز اتفاقات اخیر بلغارستان اینگونه باعث ناراحتی هریستو استوویچکوف شده است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.