حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643855/41 زمان: 22:08   1398/07/24 بازدید: 7,291

جوانان سایپا در جام حذفی شگفتی ساز نشدند

بعد از حذف تیم های نامدار لیگ برتر این نارنجی پوشان تهرانی بودند که در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، حذف شدند.

به گزارش "ورزش سه"، ابراهیم صادقی، مربی جوان سایپا در اولین سال سرمربیگری خود با اعتماد به فوتبالیست های جوان و آینده دار  نشان داد از شجاعت خاصی برخورد است، موضوعی که تحسین سرمربیان تیم ملی المپیک و جوانان ایران را در هفته گذشته به همراه داشت.


استیلی و پورموسوی در مصاحبه های رسانه ای خود ضمن تقدیر از به بازی گرفتن این نیروهای ملی پوش در  زمین مسابقات لیگ برتر از باشگاه  سایپا به عنوان یک باشگاه نمونه یاد کردند.


ابراهیم صادقی امروز در بوشهر باز دست به استعدادیابی جدیدی زد و عارف حاجی عیدی ١٩ ساله را برای اولین بار در ترکیب اصلی تیم روانه دیدار حذفی کرد تا در کنار جوانانی همچون مهیار جباری، ابوالفضل جلالی، محمد شریفی و دیگر بازیکنان جوان این تیم خود را نشان دهد.


نارنجی پوشان در دقیقه ٢٨ مسابقه گلی را از روی نقطه پنالتی دریافت کردند که بهمن سالاری زننده گل نیز از این تیم رشد کرده است.
در نیمه دوم ابراهیم صادقی دست به سه تعویض زد و نام بازیکنان جوان ١٦ و ١٩ ساله ای همچون نخودکار و حسین زاده را  در برگه های تعویض خود نوشت.


سایپایی ها امروز هرچند صاحب توپ و میدان بودند اما نتوانستند به نتیجه مطلوبی دست یابند و همچون تیم های سرشناس دیگر مانند شهرخودرو و ذوب آهن از گردونه رقابت ها حذف شدند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.