حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644759/43 زمان: 18:36   1398/07/29 بازدید: 5,989

تا تسویه حساب کامل نکنیم کارت بازیکنان صادر نمی شود

اسدی: صحبت از مالکان نساجی باعث تفرقه می‌شود

نساجی باز هم نتوانست کارت چهار بازیکنی که در این فصل به خدمت گرفته را بگیرد و در نهایت هم امروز با چهارگل مغلوب تراکتور شد.

به گزارش" ورزش سه،"علیرضا اسدی مدیرعامل نساجی بعد از شکست این تیم برابر تراکتور درباره اینکه این باشگاه چرا نتوانست کارت چهاربازیکنش را بگیرد گفت:« ما پیشنهاد داده ایم که ده میلیارد از درآمد باشگاه ها را به صورت سالیانه کم کنند تا این تعهدات مالی کم شوند. در غیراینصورت اگر می خواهند یکدفعه این مبلغ را کم کنند این شدنی نیست.»


او افزود:«اگر بخواهند براساس تسویه کامل برخورد کنند من فکر می کنم که بالای نود درصد باشگاه ها ترازشان منفی باشد. اگر صادقانه بگویند فکر می کنم اینگونه باشد. این موضوع به زمان نیاز دارد و باید در یک پروسه سه چهارساله به آن رسید. درواقع زمانی که من دبیرکل بودم شرایط تیم ها اینگونه بود مگر اینکه در این مدت داستان کاملا عوض شده باشد.»


مدیرعامل نساجی درباره دو مالک این باشگاه و اختلافاتی که گفته می شود آن ها با هم دارند گفت:« ورود کردن به موضوع مالکیت نساجی باعث تفرقه و دودستگی می شود. اینجا دو مالک هستند که باعلاقه آمدند و دارند سعی می کنند که منابع را تولید کنند. ما باید شاکر باشیم دو نفر آمدند برای یک تیم و شهری که توانمند است کار می کنند. ما همه باید در راستای وحدت حرکت کنیم و هرکس از افتراق آن ها بگوید قطعا دوست نساجی نیست.»

 

اسدی اضافه کرد:« تولید منابع باید دست به دست هم بدهند. شرایط فوتبال ما به گونه ای است که سرمایه گذاری بخش خصوصی در دراز مدت امکان پذیر نیست و نمونه اش تیم هایی که خصوصی شدند و دیگر وجود خارجی ندارند.»

 

او باردیگر درباره صادرنشدن کارت چهار بازیکن این تیم گفت:« مهمترین مشکل ما این نیست ؛ موقعی که ما تسویه کنیم  مشکل حل می شود. ببینید نمی شود یک مدیرعامل بازیکنی بخرد و نخواهد از آن استفاده کند. ما باید مشکلمان را با فدراسیون حل و از آن ها زمان بگیریم. بدهی  ما حدود دو و نیم میلیارد است و الان یک و نیم میلیارد را داریم اما می گویند همه را باید بدهید. امیدوارم بتوانیم این مشکل را حل کنیم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.