حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644861/35 زمان: 09:09   1398/07/30 بازدید: 13,918

تیم منتخب هفته قطر با دو ستاره ایرانی

انصاری فرد بهترین بازیکن هفته هفتم QSL

ستاره ایرانی باشگاه السیلیه با درخشش فوق العاده مقابل الوکره عنوان بهترین بازیکن هفته هفتم لیگ ستارگان را به خود اختصاص داد.

به گزارش "ورزش سه"، در پیروزی 3-1 برابر الوکره درخشش فوق العاده ستاره ایرانی با دو بار گلزنی کاملا مشهود بود. به همین خاطر روزنامه استاد الدوحه امروز جلد اول خود را به تصویر کریم انصاری فرد به عنوان بهترین بازیکن هفته اختصاص داد تا در کنار یوکانوویچ سرمربی صرب الغرافه دو چهره مهم این هفته از رقابت ها را انتخاب و معرفی نماید.


روزنامه استاد الدوحه در آنالیز اتفاقات رخ داده در هفته هفتم لیگ ستارگان به کریم انصاری فرد اشاره و از نمایش درخشان این بازیکن در مصاف السیلیه با الوکره تمجید کرد. استاد الدوحه با اشاره به این که انصاری فرد مهاجمی تمام کننده و ویرانگر در محوطه جریمه است از خوشحالی سران باشگاه السیلیه از آمادگی بالای خرید تابستانی‌شان خبر داد.


همچنین رامین رضائیان دیگر لژیونر ایرانی شاغل در قطر هم با درخشش مقابل الاهلی و دو بار گلزنی برای الشحانیه موفق شد برای اولین بار در تیم منتخب هفته لیگ ستارگان قرار بگیرد تا همان طور که پیش بینی می شد ستاره های ایرانی هفته خوشایندی را تجربه کنند.

 

 

این برای اولین بار در فصل جاری است که تصویر یکی از ستاره های ایرانی این گونه جلد یکی از روزنامه های مهم دوحه را به تسخیر در آورده است.

 

 


یوکانوویچ و انصاری فرد برترین های هفته هفتم QSL
تیتر صفحه آنالیز این هفته رقابت ها در استاد الدوحه و تعریف و تمجیدهای نویسندگان این روزنامه از ستاره ایرانی

 

 

 

تیم منتخب هفته هفتم لیگ ستارگان با حضور رامین رضائیان در پست مدافع راست و کریم انصاری فرد در نوک پیکان خط حمله

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.