حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645057/30 زمان: 00:23   1398/08/01 بازدید: 18,639

یوونتوس 2-1 لوکوموتیو: خوب شد دیبالا را نفروختند!

یوونتوس در دیداری خانگی از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، توانست با نتیجه 2-1 لوکوموتیو مسکو را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا تیم روسی با گل دقیقه 30 الکسی میرانچوک پیش افتاد؛ اما دو گل دیرهنگام از پائولو دیبالا، سه امتیاز این بازی را نصیب یوونتوس کرد.

 

در همان دقایق ابتدایی، یوونتوس در دو صحنه متوالی میتوانست توسط رونالدو به گل دست یابد، اما ضربات ستاره پرتغالی به مدافعان لوکوموتیو برخورد کرد.

 

 

در دقیقه 22، این بار رونالدو روی پاس ساندرو صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او آرام بود و در اختیار سنگربان لوکوموتیو قرار گرفت. در دقیقه 28 و روی پاس پیانیچ، بونوچی صاحب فرصت خوبی برای باز کردن دروازه شد اما ضربه او نیز به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 31، لوکوتیو به گل اول رسید. روی اشتباه بونوچی، این تیم صاحب فرصت شد و ضربه اول ژائو ماریو را شزنی مهار کرد، اما در ریباند میرانچوک موفق شد دروازه را باز کند.

 

در ادامه، یوونتوس تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت؛ اما نتوانست موقعیت خاصی خلق کند و در نهایت، نیمه نخست با برتری 0-1 لوکوموتیو به اتمام رسید.

 

در همان اوایل نیمه دوم، دیبالا میتوانست گل تساوی را برای یوونتوس به ثمر برساند؛ اما ضربه والی او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

 

در دقیقه 63، ابتدا رونالدو از روی ضربه ایستگاهی و در ریباند، ایگواین شانس خود را برای گلزنی امتحان کردند، اما شلوغی محوطه مانع رخ دادن این اتفاق شد.

 

در دقیقه 72، ایگواین در موقعیتی بسیار خوب تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما ضربه زمینی او با کمترین اختلاف راهی بیرون زمین شد.

 

 

اما در دقیقه 76، یووه به گل رسید. روی پاس کوادرادو، دیبالا از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد و گیرمه در مقابل شوت تماشایی او تسلیم شد.

 

اما این پایان کار نبود و دو دقیقه بعد و روی ریباند ضربه الکس ساندرو، باز هم دیبالا با یک ضربه فنی و تماشایی موفق به باز کردن دروازه لوکوموتیو شد.

 

 

در دقیقه 86 با همکاری رابیو، رونالدو باز هم صاحب موقعیت شد اما ضربه او این بار نیز از بالای دروازه به بیرون رفت و یوونتوس 1-2 موفق شد لوکوموتیو را مغلوب کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.