حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645081/29 زمان: 01:38   1398/08/01 بازدید: 110,696

واکنش شبکه های اجتماعی به خرابکاری سال

چه گل نزنیه این ادن هازارد!

ادن هازارد بهترین بخت گلزنی رئال برابر گالاتاسرای در نیمه دوم را از دست داد؛ در حالی که می توانست با ثبت گل دوم، خیال تیمش را راحت کند.

به گزارش ورزش سه ، ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید، در تابستان پس از کش و قوس های فراوان و با سر و صدای زیاد از چلسی به این تیم پیوست. بسیاری انتظار داشتند که این بازیکن 29 ساله بتواند جای خالی کریستیانو رونالدو را برای کهکشانی ها پر کند اما این اتفاق تا به این جا رخ نداده  و هازارد طی هفته های اخیر کاملا خنثی و بی اثر نشان داده است. البته زین الدین زیدان اما در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی مقابل گالا حمایت کامل خود را از هازارد اعلام کرد اظهار داشت که ستاره بلژیکی رفته رفته  به فرم خوب گذشته خود باز می گردد.


هازارد اگرچه در بازی دیشب مقابل گالاتاسرای به طور کلی عملکرد خوبی داشت اما می توانست به راحتی دروازه موسلرا اروگوئه ای را باز کند که این اتفاق رخ نداد.

 

البته در این توپ خراب کردن ها کریم بنزما هم  با هازارد همراه بود اما گل سرسبد این موقعیت ها به شماره هفت رئال  مربوط می شود.


چه توپی را سوزانده این ادن آزارد!

 

 

 

ستاره بلژیکی دقیقه 65 بازی، "موسلرا"، گلر گالاتاسرای را هم دریبل زد ولی در مقابل دروازه خالی توپ را به تیر افقی کوبید. او اگر آن توپ را به گل تبدیل می کرد، رئال با آسودگی به دقایق پایانی می رسید و شاید می توانست یک پیروزی پرگل را جشن بگیرد.

 

 

 

 

 

حتی موسلرا دروازه‌بان گالاتاسارای هم مغلوب هازارد شده بود ولی ستاره بلژیکی توپ را به تیر افقی دروازه کوبید

 

 

 

 

دروازه‌بان گالاتاسارای مطمئن است که دروازه‌اش باز خواهد شد ولی هازارد توپ را به تیر می کوبد

 

 

 

ناباوری در چهره هازارد بعد از خراب کردن این فرصت طلایی در مقابل دروازه خالی

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.