حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645110/35 زمان: 10:08   1398/08/01 بازدید: 17,363

از احمد الکاف عمانی تا محمدتقی جعفری سنگاپوری

جنجال های تمام نشدنی داوری در ACL 2019

معرفی فینالیست غرب قاره آسیا در ACL2019 با جنجال های داوری بسیار زیادی همراه بود تا انتقادات از سطح پایین قضاوت ها و عدم حضور VAR به اوج خود برسد.

به گزارش "ورزش سه"، سه هفته بعد از جنجال های داوری رقم خورده در ورزشگاه حمد بن جاسم دوحه با سوت های عجیبی که احمد الکاف عمانی به صدا در آورد این بار نوبت به محمدتقی جعفری از سنگاپور رسید تا در بازی برگشت دوباره آتش زیر خاکستر را شعله ور و انتقادات از سطح داوری مهم ترین تورنمنت باشگاهی آسیا را به بالاترین حد خود برساند.


بسیاری از رسانه های مهم خبری و تلویزیونی حاشیه خلیج فارس دیشب با به صدا درآمدن سوت پایان بازی الهلال با السد و برتری 6-5 قهرمان عربستان مقابل قهرمان قطر به انتقاد از تصمیمات سرنوشت ساز اما اشتباه داور سنگاپوری پرداخته و مدعی شدند محمدتقی جعفری اشتباهات فاحش بسیار زیادی برای هر دو تیم به خصوص السد داشت.


آنالیز تک تک صحنه های مشکوک داوری به مهم ترین سوژه کارشناسان حاضر در این رسانه ها و شبکه های تلویزیونی تبدیل شد تا جایی که الکاس، بین اسپورت، سعودی اسپورت، ابوظبی اسپورت و ... نزدیک به یک تا دوساعت به بررسی این صحنه ها پرداخته و در نهایت مشخص شد در یک صحنه الهلال و در سه صحنه کلیدی از بازی السدی ها مقهور تصمیمات نادرست داوری شده اند.

 

 

مهم ترین انتقاد از داور سنگاپوری در بازی دیشب به اشتباه او در اعلام پنالتی برای السد روی اکرم عفیف بود که به اذعان کارشناسان خطا بیرون محوطه جریمه رقم خورد.

 

 

در نیمه دوم بازی خوخی بوعلام در موقعیتی خطرناک برای الهلالی ها توپ را با دست به شکل اسپک در والیبال دفع کرد اما داور کارت زرد دوم را به او نشان نداد تا اخراج شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.