حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645126/39 زمان: 11:14   1398/08/01 بازدید: 5,133

نشان دادیم توان ایستادگی جلوی هر تیمی را داریم

میرجوان: می‌خواهیم شگفتی ساز لیگ باقی بمانیم

مهاجم نفت مسجدسلیمان می گوید تیمش می خواهد به ماجراجویی در لیگ برتر ادامه بدهد.

عماد میرجوان در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره نتایج خوب تیمش در لیگ برتر نوزدهم عنوان کرد: خوشحالم که توانسته ایم با یکسری بازیکن جوان نتایج خوبی بگیریم و همه نگاه ها را به سمت خودمان خیره کنیم. ما از زمانی که کار را شروع کردیم، تلاش زیادی انجام دادیم و تمام هدفمان این بوده که بتوانیم ثابت کنیم می شود با نفرات جوان و البته بودجه محدود هم کارهای بزرگ انجام داد. خوشبختانه نتایج مان هم نشان می دهد که چقدر تیم خوبی هستیم. امیدوارم این روند را ادامه دهیم.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا خودش تصور می کرد نفت مسجدسلیمان با وجود قرعه سخت ابتدای فصل اینطور نتیجه بگیرد، بیان کرد: واقعیتش را بخواهید با وجود قرعه ای که داشتیم من تصور نمی کردم که بتوانیم از همه مسابقات امتیاز بگیریم اما لطف خدا و تلاش کادرفنی و بازیکنان باعث شد تا روزهای خوبی را پشت سر بگذاریم. از طرفی وقتی تراکتور و استقلال را متوقف کردیم، بچه ها به این خودباوری رسیدند که می شود هر کاری در لیگ انجام داد و خوشبختانه الان هم شرایط خوبی داریم.


مهاجم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی تیمش حل شده، گفت: موقتا مشکلات حل شده و ما بخشی از مطالبات مان را دریافت کردیم. با این حال باید این حمایت ها از تیم ما وجود داشته باشد تا همچون دیدارهای قبل در آینده نیز بتوانیم مردم خوب مسجدسلیمان را خوشحال کنیم. این مردم دلخوشی ای جز نفت ندارند و ما هم برای خوشحالی شان هر کاری انجام می دهیم.


میرجوان درباره آینده نفت اظهار داشت: آینده دست خدا است اما همانطور که گفتم ما می توانیم مقابل هر تیمی ایستادگی کنیم. قطعا می خواهیم شگفتی ساز لیگ برتر باقی بمانیم و انشاالله شانس هم با ما یار باشد تا به ماجراجویی مان ادامه بدهیم.


وی در خصوص دیدار با ماشین سازی نیز گفت: بازی سختی در تبریز داریم. ما در آب و هوای گرم مسجدسلیمان تمرین می کنیم و شنیده ام هوای تبریز هم خیلی سرد شده است. با این حال تلاش می کنیم تا بتوانیم با دست پر از این مسابقه سخت خارج شویم. شک نکنید برای موفقیت دست به هر کاری خواهیم زد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.