کد خبر: 1647381/42 زمان: 21:01   1398/08/11 بازدید: 17,405

واکنش نیکو کوواچ به احتمال اخراج از بایرن مونیخ

نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ در مورد دلایل شکست سنگین تیمش مقابل فرانکفورت صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ امروز در دیداری باورنکردنی و در حالی که در دقایق ابتدایی ده نفره شده بود، در نهایت با نتیجه 1-5 مغلوب فرانکفورت شد تا شکستی دیگر را در بوندسلیگا تجربه کند. در ساعات اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی نیکو کوواچ و اخراج این سرمربی کروات از نیمکت بایرن مونیخ شنیده می شود، اما او مدعی شد آینده در دستان وی نیست و مدیران بایرن باید در مورد آینده وی تصمیم بگیرند.

 

 

نیکو کوواچ گفت: "من نمی توانم در مورد آینده خودم صحبتی داشته باشم. در این شرایط احساس من مهم نیست و باید در این مورد از افرادی که در باشگاه بایرن مونیخ تصمیم گیرنده هستند سوال کنید. جریان بازی دقیقا مخالف با آنچه ما انتظار داشتیم پیش رفت، اما حتی در چنین شرایطی نیز بایرن مونیخ نباید پنج گل دریافت کند و این نتیجه ناامید کننده بود.

 

ما در بازی برابر فرانکفورت اشتباهات زیادی مرتکب شدیم. زمانی که شما توپ را از دست می دهید باید خیلی زود دوباره کار ترکیبی را اجرا کرده و موفق به بازپس گیری آن شوید. اما این اتفاق در بازی امروز رخ نداد و چنین اشتباهاتی باعث می شوند شما به سختی مجازات شوید.

 

اینکه شما در مقابل فرانکفورت برای 80 دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کنید هرگز آسان نیست، اما این نمایش نیز چیزی نبود که از خودمان انتظار داریم. قطعا ما در نیمه دوم خوب بازی نکردیم. کارت قرمز یک عامل تعیین کننده است، اما به هر حال ما نیز نمایش خوبی ارائه ندادیم.

 

دلایل این شکست؟ قرار نیست من اینجا این موارد را با شما در میان بگذارم. بایرن مونیخ امروز کار خود را خوب آغاز کرد اما در ادامه یک بازیکن ما اخراج شد."

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.