حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648341/52 زمان: 12:42   1398/08/16 بازدید: 37,054

اخراج بازیکن کروات به دلیل کشتن مرغ(عکس)

در جریان یکی از بازی های لیگ نیمه‌حرفه‌ای کرواسی یک اتفاق بسیار عجیب رخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، در یک بازی نیمه حرفه ای در شمال کشور کرواسی یک اتفاق بسیار عجیب رخ داد. این دیدار بین دو تیم جلنگراد و جاسنواچ در جریان بود. فیلم های منتشر شده نشان می دهد که ایوان گازدک، بازیکن ۲۳ ساله جلنگراد، پس از ضرب و شتم یک مرغ که در حین بازی وارد زمین شده بود، او را کشته و راهی بیرون زمین کرده بود. فیلم منتشر شده در این باره تنها لحظه کشته شدن مرغ توسط گازدک را نشان می دهد و پس از آن دیگر تصویری موجود نیست.

 

گازدک اما پس از بازی در گفت و گو با یکی از رسانه های محلی از اتفاقات رخ داده پس از کشتن مرغ توسط او، پرده برداشته است. او در این باره گفت: " بلافاصله پس از آن اتفاق داور به من کارت قرمز را نشان داد. باور کنید که من این کار را از روی عمد انجام نداده ام. در آن لحظه به خاطر نتیجه بازی بسیار عصبانی بودم و به همین دلیل دست به این کار زدم.

 


مرغ ها دائما داخل زمین شدند و این من را بسیار عصبانی کرده بود چراکه این اتفاق امری غیر بهداشتی است. من با حرکت به سمت مرغ ها قصد داشتم که آنها را از زمین دور کنم اما پس از آن عصبی شدم و یکی از آنها را کشتم. من قبلاً خودم سگ، گربه و طوطی داشته ام و کاملاً حیوانات را دوست دارم."

 

نکته جالب اما به اعتراض سازمان‌های غیردولتی حمایت از حیوانات اهلی نسبت به این اتفاق باز می‌گردد. آنها این عمل گازدک را یک حرکت جنایتکارانه تلقی می‌کنند و معتقد هستند که این بازیکن باید مجرم شناخته شده و راهی زندان شود!

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.