حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648563/29 زمان: 16:25   1398/08/17 بازدید: 25,931

او می خواهد برای رئال بازی کند

زیدان: در مورد امباپه هیچ دروغی نگفتم

زین الدین زیدان به عصبانیت سران پی اس جی از حرف های چند روز پیش در مورد کیلیان امباپه واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از برتری شش گله بر گالاتاسرای خود را برای بازی فردا مقابل ایبار مهیا می کند. دیداری حساس و انتقامی برای کهکشانی ها  چرا که فصل گذشته در ورزشگاه ایپورئا با شکست 3-0 بدرقه شدند. رئال و بارسا در صدر جدول هم امتیاز هستند و به دلیل تفاضل گل، بارسا بالاتر قرار دارد.

 

 

 

 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« نه تنها بازی با ایبار که تمام بازی های لالیگا دشوار هستند. ایبار یکی از حریفان سخت ما محسوب می شود؛ به خصوص که زمین ورزشگاه اختصاصی این تیم کمی متفاوت نسبت به ورزشگاه های دیگر است. در لالیگا بازی ساده نداریم و می دانیم که کار راحتی در ایپوروئا نخواهیم داشت. آماده این بازی هستیم و با احترام به حریف، برای کسب پیروزی وارد میدان خواهیم شد.»

 

زیدان چند روز پیش گفته بود که کیلیان امباپه رویای بازی برای رئال را در سر دارد و این حرف ها واکنش منفی مسئولان پی اس جی را به دنبال داشت. سرمربی رئال در واکنش به این موضوع گفت:« حرف دروغی در مورد امباپه نزدم. خیلی ساده بگویم که حرف های خود امباپه را تکرار کردم. همه می دانند که او رویای بازی برای رئال را در سر دارد و حداقل در مقطعی اینطور بوده است. سپس سرنوشت هر بازیکن دست خودش است و باید دید برای آینده خود چه تصمیمی خواهد گرفت.»

 

 

 

 

سوپرکاپ اسپانیا در عربستان:« ما اینجا هستیم تا بازی کنیم و فدراسیون فوتبال نیز تصمیم نهایی در مورد محل برگزاری بازی را خواهد گرفت. ما به این تصمیم احترام می گذاریم و باید به بازی فکر کنیم. وظیفه ما تعیین محل میزبانی نیست.»

 

ثابت شدن جایگاه رودریگو و فده والورده:« من 25 بازیکن در اختیار دارم که همگی شایستگی حضور ثابت در ترکیب اصلی را دارند. در هر بازی باید یازده بازیکن را انتخاب کنم و همیشه کارم همین بوده است. رودریگو و فده هر بار در زمین بوده اند، ارزش های شان را اثبات کرده اند.»

 

وضعیت مارسلو:« من اجازه ندارم در مورد شرایط مصدومیت بازیکنان وارد جزئیات شوم ولی همینقدر بگویم که مشکل او جدی نیست. در مورد او خیال مان کمی آسوده است.»

 

 

 

 

بیل و خامس دور از بازی ها:« این دو مصدوم نیستند ولی در دسترس ما هم قرار ندارند. هر دو به تازگی مصدومیت را پشت سر گذاشته اند ولی نتوانسته اند در تمرینات گروهی شرکت کنند و در چنین شرایطی طبیعی است که در دسترس مربی برای روز مسابقه نباشند. هر دو راهی تیم های ملی خود خواهند شد و سپس 5 یا شش روز برای ارزیابی شرایط شان زمان خواهد بود و باید دید که به میدان خواهند رفت یا خیر.

بیل و خامس خودشان تصمیم گیرنده هستند که شرایط حضور در تمرینات را دارند یا خیر و در این میان من تصمیم گیرنده نیستم. هر دو دیگر مصدوم نیستند ولی برای بازگشت به میادین، هنوز به کمی زمان بیشتر نیاز دارند.»

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.