حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648638/48 زمان: 20:35   1398/08/17 بازدید: 18,064

بازیکنان شاهین لیگ برتری نیستند

کریمیان: بازیکنی گرفته می‌شود تا خرج تیم را بدهد

سرمربی موقت شاهین بوشهر ضمن انتقاد از شرایط موجود گفت: یا مربی مد نظرشان را بیاورند یا این کادر اگر می تواند ادامه بدهد اجازه کار بدهند.

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد کریمیان بعد از تساوی یک بر یک مقابل گل گهر سیرجان در نشست خبری گفت: 10 هفته شور و نشاطی در بین تماشاگران ایجاد شد. در این بازی برنامه داشتیم اما متاسفانه داور مسابقه در اعلام پنالتی عجله کرد. اگر خطایی هم بود بیرون از محوطه جریمه بود و ادامه اش به داخل محوطه جریمه کشیده شد. متاسفانه داوران پشت دروازه هیچ کمکی نمی کنند. سه امتیازی که از نان شب برای ما  واجب تر بود گرفته شد از خودم در زندگی فوتبالی ام تا همین بازیکنان، شاید تلنگری هم به باشگاه می خورد و از خواب زمستانی خارج می شد اما نبردیم و این وضعیت ادامه دار شد اما با توجه به تعطیلی لیگ و بعد از دو سه روز استراحت تکلیف تیم مشخص می شود یا مربی مد نظرشان را بیاورند یا این کادر می تواند ادامه بدهد. 

 

کریمیان در ادامه گفت: از این شرایط گلایه دارم و خسته شدم و توانی که باید را ندارم، می توانستیم با این وضعیت هم برنده شویم. تعویض هایی که انجام دادیم هم باید بگویم عقب نشستند اما بازهم موقعیتی به حریف ندادیم. حریف در دقایق پایانی فقط بازی مستقیم انجام می دادند بازیکنان خواستند و تلاش کردند. تماشاگران هم فوتبال بهتری دیدند. می توانستیم بازهم گل دوم را بزنیم، این تیم درست می شود و امیدوارم این تیم در لیگ برتر بماند. در هفته دهم صحبت در مورد ماندن در لیگ برتر درست نیست اما شرایط ما اینجوری است 20 بازی دیگر داریم و امیدوارم هرچه خیر است برای تیم شاهین رقم بخورد.

کریمیان در مورد تعویض های بازیکن تهاجمی با بازیکن تدافعی گفت: بازیکن تهاجمی را جای بازیکن تدافعی نبردیم بازیکنی مثل مالکی را بیرون آوردیم و بازیکن جایگزین هم همان شرایط را داشت و همان وظایف را سعید کریمی انجام می داد و حریف هم بازی مستقیم می کرد.

 

مربی شهرداری بوشهر در مورد روند جذب بازیکن و اینکه بازیکنان در حد لیگ برتر نبوده اند، گفت: درست می فرمایید تیم برای لیگ برتر بسته نشده است. من در شیراز هم کار می کردم و در جذب بازیکن نقشی نداشته ام، جو مسموم است. برخی تیم ها بازیکنی می گیرند تا خرج تیم را بدهند. وقتی در جذب بازیکن دخالت کنید هزار داستان خواهید داشت. باشگاه باید کمیته جذب بازیکن داشته باشد تا نظارت بر جذب بازیکن داشته باشد این کمیته در باشگاه ما نبود و بازیکنانی در سطح لیگ برتر نگرفته ایم. حتما باید بازیکنانی به تیم اضافه شوند که تاثیرگذار باشند. سه جای خالی داریم و در نیم فصل هم می توانیم بازیکنان جدیدی بگیریم. هفته آینده با سایپا بازی داریم که ‌آن نیز مثل گل گهر است. گل گهر هم ضعیف ترین تیم لیگ نیست و بازی های خوبی انجام داده، شاید این تیم تحت تاثیر بازی خوب ما قرار گرفته باشد. این تیم باید بازیکن بگیرد تا در آینده موفق باشد.

کریمیان در مورد مشکلات مدیریتی باشگاه شاهین و اینکه هر کسی برای خودش تصمیم می گیرد، گفت: نظراتی که گفتید ارتباطی به من پیدا نمی کند. در جایگاهی نیستم که بخواهم این سوال را پاسخ بدهم و حواشی ربطی به بازیکنان ندارد. این مسائلی که گفتید از ابتدا بوده ما روز به روز بهتر شدیم. بازیکنان روز به روز بهتر شده اند و این مسائل ربطی به آنها ندارد، این حواشی باید درست شود و ساختارها اصلاح شود ولی ربطی به مسایل فنی ندارد.

 

کریمیان در مورد اینکه به عنوان سرمربی باقی می مانید گفت: اگر شرایط طوری باشد که بازیکن بگیرم می مانم. شاید حالا حرف های دلم را باز نکنم بهتر باشد. یک دوره 5-6 روزه وقت داریم که روی شرایط بدنی کار کنیم. باید با جذب بازیکن شرایط تیم اصلاح شود. شاهین ابتدا باید بازیکن بگیرد. صحبت هایی است که باید انجام شود و امیدوارم در چند روز آینده این مسائل به نتیجه برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.