حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649453/44 زمان: 16:02   1398/08/21 بازدید: 4,182

نبرد فرنگی کاران ایرانی با خارجی های آماده

امشب، معرفی قهرمان لیگ کشتی فرنگی در یزد

تیم های سیناصنعت ایذه و بازار بزرگ ایران به فینال لیگ برتر کشتی فرنگی راه یافتند.

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر کشتی فرنگی به ایستگاه پایانی خود رسید و امشب با معرفی قهرمان پرونده نوزدهمین دوره این رقابت ها بسته خواهد شد.

 

صبح امروز مرحله نیمه نهایی با 2 دیدار پیگیری شد که بازار بزرگ ایران با استفاده از کشتی گیران مطرحی همچون سعید عبدولی، امیر قاسمی منجزی و الدانیز عزیزلی توانست با نتیجه 8 بر 2 مقابل دانشگاه آزاد به برتری برسد و راهی فینال شود.


در دومین مسابقه که حساس تر دنبال شد، سیناصنعت ایذه با بهره گیری از 2 کشتی گیر ارمنستانی توانست از سد هیات کشتی سیرجان با نتیجه 6 بر 4 عبور کند و به فینال برسد.


بر این اساس ساعت 18 امروز دیدار رده بندی بین تیم های دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان و هیأت کشتی سیرجان و ساعت 20 نیز دیدار فینال این رقابت ها بین تیم های بازار بزرگ ایران و سینا صنعت ایذه برگزار می شود.


به نظر می رسد برای تعیین قهرمان این رقابت ها کشتی گیران خارجی نقش تعیین کننده ای دارند و باید دید فرنگی کاران با انگیزه ایرانی موفق به شکست خارجی های سرشناس می شوند یا خیر.

 

 

نتایج انفرادی دیدارهای نیمه نهایی به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران 8- دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان 2

55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده 9- مهرگان جهانگیری صفر
60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 6- محمد مهرابی 2
63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 12- حسین عباسی 4
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 4- کرامت عبدولی 3
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 7 ضربه فنی- علیرضا ارقش 3
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 2- عظیم گرمسیری صفر
82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده 9- سید محمد چوبچیان صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح 1- بهروز هدایت، برنده 2
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری 1- آرمان علیزاده، برنده 7
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 2- مسعود نعمت چکانی صفر


سینا صنعت ایذه 6- هیأت کشتی سیرجان 4  

55 کیلوگرم: مسیب اکبری صفر- محمد حسینوند، برنده 10
60 کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده 6- امیر محمد یارمحمدزهی صفر
63 کیلوگرم: رضا عباسی 3- شاهین بداغی، برنده 6
67 کیلوگرم: یوسف حسینوند، برنده 5- محمدرضا مختاری 2
72 کیلوگرم: مالخاز آمویان، برنده 4- امین کاویانی نژاد 3
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا 1- رسول گرمسیری، برنده 3
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده 5- میلاد خسروی 2
87 کیلوگرم: آرتور شاهینیان، برنده 7 ضربه فنی – سامان عزیزی صفر
97 کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 2- وحید دادخواه 1
130 کیلوگرم: پارسا نظری صفر- علی اکبر یوسفی، برنده (نظر کشتی نگرفت)

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.