حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649794/1 زمان: 16:43   1398/08/23 بازدید: 15,650

یک امضا تا انتصاب قدمی؛ 

گزینه اصلی جانشینی داورزنی مشخص شد

مهدی قدمی به احتمال فراوان طی روزهای آینده به عنوان جانشین محمدرضا داورزنی در قامت معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان منصوب خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" پس از سیر حواشی هفته های اخیر در خصوص بازگشت داورزنی به دنیای والیبال و کناره‌گیری دیرهنگام او از پست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، حالا گمانه‌زنی برای انتصاب جانشین او از سوی سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بالا گرفته است و گزینه های فراوانی طی روزهای اخیر برای جانشینی محمدرضا داورزنی مطرح شده اند اما احتمالات خبر از انتصاب احتمالی مهدی قدمی می‌دهد.

 

 

قدمی که در کارنامه کاری خود معاونت پشتیبانی سازمان تربیت بدنی و نایب رئیس کمیته ملی المپیک را دارد، اکنون با حکم رئیس دفتر رئیس جمهور و رئیس نهاد ریاست جمهوری به عنوان معاون پشتیبانی این نهاد فعالیت می‌کند اما شنیده‌ها حاکی از آن است که وی طی چند روز در تلاش بوده است تا با استعفای خود از این سمت، پیشنهاد وزیر ورزش مبنی بر قبول سمت معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان را برعهده گیرد.

 

با این اوصاف، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به احتمال فراوان مهدی قدمی طی روزهای آینده به عنوان جایگزین داورزنی معرفی خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.