حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650919/2 زمان: 13:15   1398/09/01 بازدید: 27,389

نمایش امیدوارکننده امیدها در دوحه

تیم فوتبال المپیک دیشب در آخرین دیدار تدارکاتى اردوى آذر ماه مقابل قطر شکست خورد، اما می‌شود گفت نمایش امیدوارکننده اى در این بازى داشت.

به گزارش "ورزش سه"، بازى دو تیم المپیک ایران و قطر به درخواست کشور میزبان بدون پخش تلویزیونى برگزار شد، چرا که فلیکس سانچز  مایل است روند آماده سازى تیمش در یک پروسه مخفیانه و به دور از چشم  رقبا دنبال شود. با این وجود و علیرغم نتیجه شکست براى ایران اظهارات سانچز بعد از بازى دیشب  نشان مى دهد که امیدها نمایش خوبى برابر حریف قدرتمند خود داشته اند؛ سرمربى تیم ملى فوتبال بزرگسالان و تیم المپیک قطر ایران را تیمى قدرتمند  و سازمان یافته توصیف کرد.


همچنین امیدها در دقایق پایانى روى حرکت قائدى فاصله اى با گل تساوى نداشتند که دروازه بان قطر مجبور به انجام خطا شد و دریافت کارت قرمز را به گل تساوى ایران ترجیح داد. تیم المپیک ایران برابر حریفى قرار گرفت که از ماه ها پیش در چندین اردوى اروپایى حضور داشته، زیر نظر فلیکس سانچز مربى قهرمان جام ملت ها کار مى کند و از گلچین بهترین استعدادهاى شناسایى شده در آکادمى اسپایر شکل گرفته است.


با این وجود شاگردان حمید استیلى در زمین تیم حریف و مقابل یکی از قدرتمندترین تیم هاى آسیا در این رده سنى عملکرد بهترى داشتند و صاحب توپ و میدان بودند و احتمالا اگر برخى از تصمیمات جنجالى داور قطرى این بازى به شکل دیگرى رقم مى خورد نتیجه بازى هم مى توانست متفاوت باشد.

 


تیم المپیک تا آغاز بازى هاى انتخابى در تایلند حدود ٥٠ روز زمان دارد، فرصت کوتاهى که باید به بهترین شکل مورد استفاده قرار گیرد و حمید استیلى به همراه دستیارانش با شناسایى نقاط ضعف و قوت این تیم در بهترین شرایط ممکن و با آمادگى کامل وارد بازى هاى مرحله نهایى شوند.


ادامه همکارى مناسب باشگاه‌ها و در اختیار گذاشتن بازیکنان نیز یکى از شاخصه هاى مهم و تاثیرگذار در مسیر موفقیت تیمى خواهد بود که در این مقطع علاوه بر حمایت لجستیکى به برگزارى اردوها و تمرینات آماده سازى با حضور تمامى نفرات نیاز دارد.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.