حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650966/41 زمان: 17:01   1398/09/01 بازدید: 14,728

تمام اعضای کادر فنی امید ایران (عکس)

از کادر سال گذشته تیم امید ایران که برای اولین مرحله مقدماتی المپیک آماده می شد، تنها رضا شاهرودی در تیم باقی مانده است.

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین پیروانی آخرین مربی اضافه شده به تیم امید پس از پایان دوران مربیگری فرهاد مجیدی به شمار می رود که فرشاد ماجدی را از دوران کرانچار در تیم حفظ کرده بود ولی همکاری این مربی با استیلی میسر نشد.


پیش از امیرحسین پیروانی، استیلی که عنوان مدیر فنی را با سرمربی عوض کرد، رضا شاهرودی و سهراب بختیاری زاده که دو دستیار اصلی کرانچار به شمار می رفتند و شناخت خوبی از بازیکنان تیم دارند را بار دیگر به کادر فنی تیم امید بازگرداند.


علیرضا امامی فر دیگر مربی جدید تیم امید به شمار می رود که به همراه بهزاد نوشادی مربی بدنساز سابق نفت تهران و سپیدرود، مسئولیت مهمی را در رساندن تیم ملی زیر 23 سال ایران به المپیک توکیو عهده دار شده اند.


در نهایت محمد حبیبی مربی دروازه بان های تیم به شمار می رود که از تیم های رده پایه تیم ملی و پس از کنار گذاشتن کرانچار، جایگزین تونچی شد.


تیم امید ایران پس از سه بازی دوستانه برابر اندونزی (دو مرتبه) و قطر که با مربی نام آشنایش برابر شاگردان حمید استیلی صف آرایی کرد، به ایران بازگشت و در فرصت های پیش رو آماده اردوهای بعدی خواهد شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.