حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650990/2 زمان: 18:35   1398/09/01 بازدید: 35,072

وقت آن رسیده که بازیکنان ما دیده شوند

تارتار: با فوتبال پرسپولیس را بردیم نه با ضدش!

مهدی تارتار سرمربی نفت مسجد سلیمان از بازیکنان و هواداران تیمش بابت بازی خستگی ناپذیر و حمایتشان تشکر کرد.

به گزارش "ورزش سه" از سالن کنفرانس ازادی، تارتار که روبه روی خبرنگاران نشسته بود تا درباره اولین برد تاریخ مسجدسلیمانی‌ها مقابل پرسپولیس صحبت کند، در توضیح بازی گفت: یک بازی زیبا را شاهد بودیم. روز قبل هم گفتم یک بازی جذاب را خواهیم دید. درست است که این بازی فقط یک گل داشت، اما موقعیت‌های زیادی روی هر دو دروازه خلق شد.

 

او  ادامه داد: بازیکنان ما امروز خوب عمل کردند و توانستیم سه امتیاز را بگیریم. باید از تمام بازیکنان، اعضای کادرفنی و مدیران باشگاه تشکر کنم. مهم‌تر از همه از هوادارانی که در این سرما راهی طولانی را به تهران آمدند و 90 دقیقه ما را تشویق کردند و باید این برد را به هواداران خونگرم‌مان تقدیم کنم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره عملکرد سوشا مکانی و اینکه آیا علت گل نخوردن تیمش روز خوب دروازه‌بان تیمش بود یا مهاجمان پرسپولیس روز بدی را پشت سر گذاشتند، گفت: فکر می‌کنم امروز سوشا مکانی و سایر بازیکنان ما کیفیت خوبی از خودشان نشان دادند. وقت آن است که بازیکنان ما دیده شوند. حیف است که ما از تیم‌مان در تیم ملی نماینده‌ای نداریم. تیمی هستیم که با مسابقات حذفی 13 بازی شکست نخوردیم، نتایج خوبی گرفتیم و بازیکنان ما خوب بازی می‌کنند.

 

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: جدا از نتیجه، خوب بازی می‌کنیم و ضد فوتبال بازی نکردیم و بازی ما هدفمند بود. سوشا هم روز خوبی را داشت، درست مانند هفته‌های دیگری که عملکرد خوبی داشت. به مانند حبیب فرعباسی، دیگر دروازه‌بان ما که به نظرم هر دو آینده خوبی را خواهند داشت، به خصوص فرعباسی که جوان‌تر است. به نظرم سوشا مکانی هم با آمادگی خوبش می‌تواند به تیم ملی ما کمک کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.