حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1652940/52 زمان: 20:12   1398/09/10 بازدید: 20,033

دعوت به سکوت؛ پاسخ اوبامیانگ به دروازه‌بان نوریچ

پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی آرسنال، در جریان بازی امروز این تیم مقابل نوریچ حاشیه ساز شد.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال امروز در اولین بازی پس از اخراج اونای امری مهمان نوریچ بود. توپچی‌ها در این بازی نیز به روند ناکامی های خود ادامه دادند و با نتیجه ۲-۲ در مقابل نوریچ قعر نشین شکست خوردند تا نتایج کابوس وار این تیم لندنی ادامه داشته باشد.

 

بازی امروز نوریچ و آرسنال حاشیه هایی را نیز در پی داشت. در دقیقه ۲۹ این بازی یک پنالتی به سود آرسنال اعلام شد که پیر امریک اوبامیانگ پشت ضربه ایستاد. این مهاجم گابنی اما موفق نشد که پنالتی خود را تبدیل به گل کند و تیم کرول، دروازه‌بان نوریچ، به خوبی ضربه او را مهار کرد؛ موضوعی که باعث خوشحالی زاید الوصف این دروازه‌بان شد. با این وجود پائول تیرنی، داور مسابقه، دستور به تکرار ضربه پنالتی داد؛ او این تصمیم را به خاطر زود حرکت کردن بازیکنان نوریچ قبل از زدن ضربه اتخاذ کرده بود.

 

 

 

 

بعد از اعلام تکرار پنالتی، اوبامیانگ یک بار دیگر پشت ضربه ایستاد و این بار برخلاف دفعه قبل توپ را وارد دروازه تیم کرول کرد. اوبامیانگ اما خوشحالی جالبی از خود نشان داد و با حرکات دست دروازه‌بان نوریچ را دعوت به سکوت کرد؛ موضوعی که عصبانیت تیم کرول را در پی داشت و این دروازه بان، شدیداً نسبت به رفتار ستاره آرسنال معترض شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.