حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1652950/42 زمان: 21:16   1398/09/10 بازدید: 15,031

لیونبرگ: به عملکرد آرسنال افتخار می کنم!

فردریک لیونبرگ، سرمربی آرسنال از عملکرد تیمش مقابل نوریچ رضایت دارد.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال امروز و در اولین دیداری که بعد از جدایی اونای امری شاهد حضور فردریک لیونبرگ روی نیمکت خود بود، در نهایت مقابل نوریچ با تساوی 2-2 متوقف شد و دو امتیاز مهم دیگر را نیز از دست داد، اما سرمربی سوئدی مدعی شد به عملکرد تیمش افتخار می کند.

 

فردریک لیونبرگ گفت: "ما بازی را همانگونه که من می خواستم آغاز کردیم و موفق شدیم فوتبال مورد دلخواه من را ارائه دهیم. اما ما باید در تمرینات روی انتقال توپ کار کنیم، ما خیلی زود بر جریان بازی مسلط شدیم اما نوریچ موفق شد مقاومت را بشکند.

 

 

در اوایل بازی آن مواردی را که در تمرینات کار کرده بودیم در بازی مشاهده کردم، اما ما باید موفق به گلزنی شده و از رقبا پیش افتیم. من می خواهم آرسنال عملکرد خوبی داشته باشد و این اتفاق تنها با کسب پیروزی رخ خواهد داد. من می خواستم برنده این بازی شویم، بنابراین در حال حاضر من ناامیدم اما نکات مثبتی نیز در جریان بازی آرسنال دیده شد.

 

قابل درک است که بازیکنانم در حال تلاش و مبارزه هستند و ما به آنچه انجام داده ایم افتخار می کنیم. بازیکنانم موفق شدند دو بار بازی باخته را به تساوی تبدیل کنند و این مایه افتخار است. بعد از دریافت گل پا پس نکشیدیم و بازیکنان تلاش کردند به بازی بازگردند که این خوشایند است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.