کد خبر: 1652996/29 زمان: 02:18   1398/09/11 بازدید: 32,696

پس از برتری بارسا بر اتلتیکو

والورده: داشتن مسی در چنین دیدارهایی نعمت است

ارنستو والورده پس از برتری بارسا بر اتلتیکو که با گل مسی به سود آبی اناری ها تمام شد، به تمجید از نابغه آرژانتینی پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی یک بار دیگر ناجی بارسا شد و با گل سه امتیازی خود تیمش را در وندامتروپولیتانو برابر اتلتیکو و 60 هزار هواداراش پیروز کرد. بازی به دقیقه 86 رسیده بود که مسی پس از یک و دو با سوارز توانست گل برتری بارسا را با شوتی دقیق به ثمر برساند و صدر جدول لالیگا را دوباره آبی اناری کند.

 

 

 

 

ارنستو والورده سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« پیروز شدیم و این سه امتیاز بسیار مهم است. اینجا هر تیمی دچار سختی و عذاب می شود و ما انتظارش را داشتیم. در نهایت فقط و فقط پیروزی ارزش داشت که به آن رسیدیم.

انتظارش را داشتم که اتلتیکو هجومی کار را شروع کند. در 20 دقیقه اول بسیار قوی ظاهر شدند و هر حمله شان بوی گل می داد. به تدریج اما توانستیم بر بازی مسلط شویم و کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتیم. سپس توانستیم موقعیت هایی جدی را خلق کنیم. در نیمه دوم نیز تا اندازه ای نسبت به اتلتیکو برتری داشتیم و بهتر کار کردیم. در مجموع از همه چیز راضی هستم. برای ارزیابی بازی باید کل دقایق را مدنظر داشت. در ابتدا بد کار کردیم ولی به تدریج به تیم برتر زمین تبدیل شدیم. مهم کسب سه امتیاز بود و بهتر است فعلا به دقایقی که بد بازی کردیم، فکر نکنیم.»

 

 

 

 

تراشتگن: « در زمین دو دروازه بان بزرگ دنیا حضور داشتند. گلرهایی که می توانند معجزه کنند و مهارهایی باورنکردنی داشته باشند. تراشتگن امشب عالی کار کرد و در نیمه اول با مهارهایش ما را در بازی نگاه داشت.»

 

مسی: « تحت هر شرایطی و به خصوص وقتی بازی نزدیک و برابر پیش می رود، در اختیار داشتن مسی یک مزیت و نعمت بزرگ است. مقابل تیم های قدرتمندی مثل اتلتیکو، حساب کردن روی مسی یک نقطه قوت محسوب می شود و می دانیم که هر لحظه می تواند بازی را به سود ما کند.»

 

پیکه: « معتقدم شرایطش خوب است و شاید حتی می توانست ادامه دهد ولی ترجیح دادیم روی او ریسک نکنیم و تعویض شد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.