حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654095/43 زمان: 15:06   1398/09/16 بازدید: 29,455

امکانات شما را داشتیم بهتر از نقش جهان را می ساختیم

پاسخ تند نساجی به اظهارات مدیرعامل سپاهان

بازی تیم های نساجی و سپاهان یک بازی پرگل و پرحادثه در زمین وطنی قائمشهر از آب در آمد اما حواشی پس از این بازی هنوز ادامه دارد.

به گزارش" ورزش سه" سخنان مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مصاحبه ای که امروز از سوی او منتشر شد با واکنش باشگاه نساجی همراه شد. تابش در این مصاحبه درباره بازی در قائمشهر گفت:" بازی در خانه نساجی شرایط خوبی نداشت، چمن ورزشگاه این تیم را حتی نمی‌توان گفت مصنوعی است. دوستان ما در باشگاه نساجی باید فکری به حال این زمین کنند. خود نساجی هم در آنجا تمرین نمی‌کند و امیدوارم به خاطر این بازی مصدومان جدیدی نداشته باشیم. زمین ما مشکلاتی دارد، اما انصافا آن را با زمین‌های دیگر مقایسه کنید."


در همین رابطه روابط عمومی باشگاه نساجی در بیانیه ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و گفت:"


" امروز و چند روز پس ازاتمام بازی جذاب، دیدنی و تماشاگرپسند نساجی مازندران و سپاهان شاهد اظهارات عجیب و تأسف برانگیزی ازسوی مسعود تابش مدیرعامل باشگاه اصفهانی بودیم. ایشان گفته است چمن ورزشگاه شهید وطنی را حتی نمی‌توان گفت مصنوعی است. دوستان ما در باشگاه نساجی باید فکری به حال این زمین کنند. خود نساجی هم در آنجا تمرین نمی‌کند و امیدوارم به خاطر این بازی مصدومان جدیدی نداشته باشیم. خدمت مسعود تابش باید بگوییم حق با شماست. امروز حق دارید امکانات نقش جهان اصفهان را به رخ مردم فوتبالدوست، شریف و بی ادعای قائم شهر و مازندران و هواداران نساجی بکشید. سالهاست همه امکانات و بودجه دولتی فوتبال دراختیارامثال شما و تیم های اصفهانی به ویژه سپاهان بوده است. امروز شما باید هم استادیوم وطنی را به سخره بگیرید چون درکی ازکمبود امکانات نداشته و ندارید اما حتم بدانید اگر ما هم درقائم شهر و استان پراستعداد مازندران نصف امکانات شما را دراختیارداشتیم ورزشگاهی بهتر و بزرگ تر از نقش جهان می ساختیم. اگر بودجه دولتی به اندازه نصف سپاهان به نساجی و هوادارانش تعلق می گرفت حتم بدانید ما هم می توانستیم مدعی باشیم ولی نه پرادعا! درسال های اخیر همه شهرها و استان ها دارای استادیوم با کیفیت و استاندارد دولتی شده اند اما سهم استان پهناور و سرسبزمازندران به مراتب کمترازبرخی استان ها ازجمله اصفهان بوده است. اعتراضی هم نداریم و اتفاقا خوشحالیم که همه شهرها و استان ها دارای ورزشگاه های استاندارد و بزرگ شده اند اما آقای تابش شما که رسانه ها را دعوت به رعایت انصاف می کنید آیا خودتان انصاف را رعایت کرده اید؟


باشگاه نساجی مازندران توسط بخش خصوصی و توسط دو مالک تنها و بی ادعا اداره می شود. خبری هم از کمک های بی دریغ دولتی و ریخت و پاش در باشگاه نساجی نیست اما حداقل ما انصاف داریم. به تیم های رقیب (با هر امکاناتی)، رسانه ها، داوران و همه اهالی فوتبال احترام می گذاریم.


شما اگر انصاف داشتید به جای زیرسووال بردن عملکرد رسانه ها و داوران و برشمردن اشتباهات داوری علیه تیم خودتان، ازاشتباهات سهوی داوری به ضرر حریف و گل آفساید سپاهان به نساجی هم سخن می گفتید. آیا اشتباهات داوری فقط علیه تیم شما بوده است؟ نساجی متضرر نشد؟ ما به رسم میهمان نوازی و به رغم خوردن گل آفساید که همه کارشناسان داوری متفق القول آن را تأیید کردند، سکوت کردیم اما به نظر می رسد خوبی که ازحد بگذرد... باری، سکوت کردیم اما بی احترامی دیدیم. این گفتارو اظهارات سخیف هم بی احترامی به تیم ریشه دارنساجی است و هم هواداران میهمان نواز این تیم درقائم شهرو مازندران که نهایت محبت و مهربانی را درحق سپاهان و اعضای آن روا داشتند. البته شما که تشریف نداشتید! بگذریم، به احترام رفاقت و دوستی های مشترک دو روزی سکوت کردیم بلکه امثال تابش خجالت کشیده و بس کنند اما زهی خیال باطل! مجبور شدیم برخلاف میل باطنی جواب مدیرعامل سپاهان و صحبت های خنده دارش را بدهیم که توهین مستقیم به فوتبال قائم شهرو مردم مازندران بود که امروز مهد فوتبال ایران است. امید می رود مدیران فوتبال کشور قبل ازاظهارنظرات عجولانه و سخیف اول کمی فکر کنند و بعد حرف بزنند تا انصاف و عدالت را رعایت کرده باشند. هرچند ازچنین مدیرانی با چنان تفکراتی انتظارفکرکردن و بعد سخن گفتن انتظاربیهوده ای است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.