حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654323/44 زمان: 14:55   1398/09/17 بازدید: 11,705

از رویای قهرمانی تا استعفای زودهنگام

کارخانه از شهرداری ارومیه جدا شد

مصطفی کارخانه بعد از کسب نتایج ضعیف با شهرداری ارومیه در لیگ والیبال از این تیم جدا شد.

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی کارخانه که در ابتدای فصل جاری هدایت تیم شهرداری ارومیه را بر عهده گرفت و شانس اول قهرمانی در لیگ برتر والیبال با توجه به خرید چند ستاره به شمار می رفت، بعد از کسب نتایج ضعیف استعفای خود را اعلام کرد.


شهرداری ارومیه بعد از گذشت 7 مسابقه از لیگ برتر والیبال، 3 شکست در کارنامه دارد و هم اکنون در رده ششم به سر می برد.


مصطفی کارخانه درباره دلایل جدایی خود از شهرداری ارومیه گفت: اولین حضور من در تمرینات تیم با یک ماه تاخیر صورت گرفت، اما با صلاحدید پزشک معالج باید استراحت می‌کردم تا ریکاوری کامل شوم و شاید اگر دیرتر به تیم ملحق می شدم اکنون با سلامتی کامل در خدمت تیم بودم. عدم استراحتم موجب شد تا نتوانم با تمام وجود در اختیار تیم باشم. اکنون که به بهبودی مد نظر نرسیده‌ام، احساس کردم نبودنم شرایط موفقیت تیم را با ستاره‌هایش هموار خواهد کرد و به احترام هواداران و مردم دوست داشتنی ارومیه در معیت تیم نخواهم بود تا لطمه‌ای به تیم وارد نشود و آرزوی موفقیت برای تیم والیبال ارومیه را در ادامه راه دارم.


وی با بیان اینکه در ابتدای فصل سید محمد موسوی، ستاره والیبال ایران از تیم جدا شد و به لهستان رفت، اظهار داشت: پوریا فیاضی شرایط مشابه موسوی را داشت. جواد کریمی دیگر بازیکنی بود که پس از عقد قرارداد به تیم پیکان ملحق شد و مصدومیت فرهاد قائمی، همه دست به دست هم دادند تا تیم به نتایج دلخواه  خود نرسد. اگر چه در این خصوص مدیرعامل باشگاه نهایت همکاری و تلاش خود را به کار بست، اما من خود را مقصر تمام این اوضاع می‌دانم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.