کد خبر: 1654366/29 زمان: 16:55   1398/09/17 بازدید: 36,724

واکنش بارسلونا به طغیان احتمالی نوکمپ برابر رئال

بیم این وجود دارد که در جریان بازی بارسا و رئال در ال کلاسیکوی 27 آذر، شاهد هجوم هواداران به داخل زمین باشیم.

به گزارش "ورزش سه"، 10 روز دیگر قرار است در نوکمپ تیم های بارسا و رئال در دیداری عقب افتاده به مصاف هم بروند. دیداری که قرار بود 4 آبان برگزار شود ولی به دلیل ناآرامی های بارسلون به تعویق افتاد اما هنوز هم نمی توان با قاطعیت گفت که این بازی برگزار خواهد شد.

این روزها پلاتفرم دیجیتال "سونامی دموکرات"، در حال جمع آوری امضا برای راه پیمایی اعتراضی در روز برگزاری ال کلاسیکو است و هزاران نفر قرار است در این اعتراضات حاضر شوند.

 

 

 

 

رئال مادرید درخواست تضمین امنیت بازیکنان و کادر فنی خود را داده است. گفته می شود قرار است در جریان بازی دسته ای از معترضین به سیاست های حکومت مرکزی اسپانیا وارد زمین شوند.

 

جوردی کاردونر نایب رئیس ارشد بارسا در این رابطه به رادیو کاتالونیا گفت:« احتمال وقوع چنین اتفاقاتی را در نشست های امنیتی قبل از بازی بررسی می کنند و آن را نمی توان علنی کرد ولی دوست دارم آرامش را به هواداران مان انتقال دهم.

می توان ادعا کرد که ورزشگاه نوکمپ از امنیت لازم در سال های اخیر برخوردار بوده است و به هواداران نیز اطمینان داریم. نمی خواهم به این فکر کنم که وضعیت هواداران در نوکمپ در روز ال کلاسیکو متفاوت با دیگر بازی ها باشد. در ال کلاسیکو معمولا صندلی ها را اعضای رسمی باشگاه و هواداران همیشگی ما پر می کنند. ما در بارسلونا بر این اعتقادیم که تجمعات اعتراضی  صلح آمیز منافاتی با برگزاری بازی نخواهد داشت. البته روز بازی وظیفه حراست بر عهده نیروهای امنیتی خواهد بود با این حال نمی توان مانع اعتراضات بدون خشونت شد. از نظر من هیچ مشکلی در راه برگزاری بازی وجود نخواهد داشت.»

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.