حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654400/42 زمان: 19:37   1398/09/17 بازدید: 21,025

ناگلسمان: دوست دارم در آینده سرمربی بارسلونا شوم

جولین ناگلسمان، سرمربی جوان لایپزیش به هدایت بارسلونا در آینده علاقمند است.

به گزارش "ورزش سه"، ناگلسمان 32 ساله که در سال های اخیر و روی نیمکت تیم هایی چون هوفنهایم و حالا لایپزیش نتایج خوبی گرفته، یکی از نام هایی است که برای هدایت بارسلونا در آینده مطرح شده و البته زمزمه هایی مبنی بر حضور او روی نیمکت بایرن مونیخ و حتی تیم ملی آلمان نیز مطرح شده است. حالا جولین ناگلسمان در مورد این احتمال و البته رد پیشنهاد دورتموند در گذشته صحبت کرده است.

 

 

جولین ناگلسمان گفت: "من علاقمندم روزی هدایت بارسلونا را بر عهده گیرم و بارها گفته ام که بارسلون یک شهر و یک باشگاه زیبا است، اما آنها تنها باشگاه جذاب در دنیا نیستند.

 

در گذشته از دورتموند هم پیشنهاد داشتم، اما در فوتبال زمان بندی و تناسب اهداف موضوع مهمی به شمار می آید و به نظر من در آن مقطع کار درستی کردم که پیشنهاد دورتموند را رد کردم. زمان مناسب نبود و دورتموند نمی خواست منتظر بماند. من طبق قرارداد در هافنهایم بودم و یک بند وجود داشت که من فقط در سال 2019 می توانستم این تیم را ترک کنم. وقتی این بند عملی شد، هیچ پیشنهادی از دورتموند وجود نداشت. من مذاکرات بسیار خوبی با لایپزیش داشتم و احساس کردم که این باشگاه واقعا من را می خواهد.

 

آیا احتمال جذب ارلینگ هالند، مهاجم سالزبورگ که هم خانواده لایپزیش است وجود دارد؟ او مهاجم بسیار گلزن و موقعیت شناسی است، اما در حال حاضر چیزی برای گفتن در این رابطه ندارم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.