کد خبر : 1654506 | 18 آذر 1398 ساعت 12:07 | 78.7K بازدید | 0 دیدگاه

سایت messaggero ایتالیا خبر داد

استراماچونی رقیب زنگا برای هدایت اودینزه

رسانه ایتالیایی چند ساعت بعد از ترک ایران توسط استراماچونی از او به عنوان رقیب جدی کاندیداهای معرفی شده هدایت اودینزه نام بردند.

به گزارش "ورزش سه"، آندره آ استراماچونی که سابقه هدایت اودینزه در سری A ایتالیا را دارد چند ساعت بعد از ترک ایران و جدایی از استقلال به فهرست کاندیداهای هدایت این تیم بحران زده در ایتالیا اضافه و رقیب چهره ای همچون والتر زنگا شد.


بنا به نوشته وب سایت messaggero همچنان دو نام نزدیک تر از هر مربی دیگری به نیمکت اودینزه در ادامه فصل سری A وجود دارد اولین نام والتر زنگا و دیگری پاسکوآله مارینو اما همچنان سران باشگاه به لوکا گوتی اعتماد دارند تا مقابل یوونتوس و کالیاری روی نیمکت بنشیند. گوتی مقابل ناپولی به تساوی ارزشمندی رسید و ثابت کرد می تواند به تیم سرو سامان بدهد اما با این وجود طرفداران منتظر مربی بزرگی برای تیم محبوب شان هستند».


این سایت در ادامه نوشت:« به احتمال فراوان در ژانویه مربی جدید به تیم خواهد آمد که یکی از میان زنگا یا مارینو خواهد بود اما حالا یک ایده جدید هم به برنامه ها اضافه شده است. آندره آ استراماچونی که از استقلال جدا شد می تواند دوباره نیمکت اودینزه را در دست بگیرد و رقیبی جدی برای زنگا و مارینو تلقی شود».

 

دیدگاهها