حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1655810/42 زمان: 23:49   1398/09/23 بازدید: 37,407

واکنش بایرن مونیخ به تورنمنت جدید اروپایی

رئیس جدید بایرن مونیخ اظهار داشت که این تیم هیچ علاقه ای برای پیوستن به سوپر لیگ اروپا ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، اتحادیه باشگاه های اروپا نامه ای در مورد برگزاری مسابقاتی جدید و با فرمت متفاوت نسبت به لیگ قهرمانان به 232 عضو خود ارسال کرده است. اما هربرت هاینر، جانشین اولی هوینس و رئیس جدید بایرن مونیخ تاکید کرد که این باشگاه از بروز تغییرات در لیگ قهرمانان اروپا حمایت نمی کند.

 

 

هربرت هاینر گفت: "ما پای بوندس لیگا می ایستیم. ما به هیچ وجه به هیچ سوپر لیگی علاقه ای نداریم و به وضوح این موضوع را می گوییم. ما نیز بی شک علاقمندیم موفقیت هایی بین المللی داشته باشیم، اما فلسفه وجودی لیگ قهرمانان اروپا نیز همین است و من فکر می کنم این تورنمنت یک روش موفق با یک قالب مشخص است."

 

هربرت هاینر، رییس سابق آدیداس به طور رسمی در دسامبر به عنوان جانشین اولی هوینس انتخاب شد. الیور کان دروازه بان افسانه ای بایرن مونیخ نیز قرار است در سال 2022 به جای کارل هاینس رومینیگه، به عنوان مدیر اجرایی برگزیده شود. الیور کان یک دوره کارآموزی 12 ماهه در هیئت نظارت پیش رو خواهد داشت. هربرت هاینر در این رابطه گفت: "رومینیگه و اولیور کان هر دو افرادی باهوش هستند که می توانند این وضعیت را به خوبی ارزیابی کنند و آنها بهترین ها را برای بایرن مونیخ می خواهند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.