کد خبر: 1659747/42 زمان: 20:01   1398/10/13 بازدید: 13,748

ووژیک شزنی:

یوونتوس به دنبال قهرمانی در همه جام هاست

ووژیک شزنی، دروازه بان لهستانی یوونتوس هدف تیمش در سال 2020 را فتح همه عناوین دانست.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در آخرین روزهای سال 2019 در سوپرکاپ ایتالیا مغلوب لاتزیو شد تا فرصت قهرمانی در اولین جام این فصل را از دست بدهد. ووژنیک شزنی مدعی شد بازیکنان یوونتوس تشنه موفقیت بوده و قصد دارند در تمامی رقابت ها در سال پیش رو پیروز شوند.

 

ووژنیک شزنی گفت: "ما باید در امور دفاعی پیشرفت کنیم، زیرا معمولا تیمی که کمترین گلها را دریافت می کند می تواند قهرمان سری آ شود. من فکر می کنم که ما کیفیت لازم برای انجام این کار را داریم و باید تمایل به مبارزه فراوان و ثبت کلین شیت را دوباره در خود کشف کنیم. با شناختنی که از هم تیمی هایم دارم، می دانم که خیلی زود به این مرحله خواهیم رسید.

 

من معتقدم رقابت برای فتح اسکودتو بین یوونتوس، اینتر، لاتزیو و رم است. چند هفته پیش هیچ کس در مورد لاتزیو صحبت نمی کرد، اما آنها در حال حاضر تیمی آماده هستند و رم نیز بسیار خوب عمل می کند.

 

 

هدف من همیشه قهرمانی در همه جام هاست است و هدف یوونتوس باید اینگونه باشد. شکست در سوپرکاپ ناامید کننده بود، اما این سال جدیدی است و ما تشنه موفقیت بوده و می خواهیم فاتح همه عناوین در سال 2020 شویم.

 

بازی مقابل کالیاری دشوار خواهد بود، زیرا آنها ثابت کردند که یکی از تاثیرگذارترین تیم های سری آ در این فصل هستند. کالیاری در بازار نقل و انتقالات تقویت شده اند و استعداد زیادی خصوصا در خط حمله در ترکیب خود دارند. شرایط در اولین بازی بعد از تعطیلات کریسمس همیشه مقدار کمی مجهول است، اما ما آماده خواهیم شد تا سه امتیاز را به خانه بیاوریم.

 

خرید دژان کولوسفسکی؟ او یک بازیکن قدرتمند و بااستعداد است. من فکر می کنم یووه بازیکن فوق العاده ای را جذب کرد و کولوسفسکی به پیشرفت خود را در پارما ادامه داده و تجربه بیشتری در سری آ را بدست می آورد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.