کد خبر: 1661641/35 زمان: 12:04   1398/10/23 بازدید: 66,383

رمضانی در کنار فرهاد روی نیمکت

داماد حجازی سرپرست استقلال شد

سومین سرپرست استقلال در لیگ نوزدهم کسی نیست جز داماد اسطوره فقید این باشگاه که قرار است در کنار سرمربی جدید روی نیمکت بنشیند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از کنار رفتن جواد زرینچه از سمت سرپرستی که ترکش های قهر استراماچونی دامن گیر این چهره مشهور سال های گذشته باشگاه شد، ستار همدانی با حکم سرپرست موقت باشگاه برای یکی دو هفته این سمت را برعهده گرفت اما این همکاری هم دوام چندانی نداشت تا با انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی و جانشین استراماچونی، همدانی هم عطای کار در سمت سرپرستی استقلال را به لقایش بسپارد.


با گذشت نزدیک به ده روز از کنار رفتن دومین سرپرست، گزینه های زیادی برای نشستن در این صندلی مطرح شد که در نهایت باشگاه با هماهنگی سرمربی جدید روی سه گزینه به جمع بندی نهایی رسید که شانس اول به داماد مرحوم ناصرحجازی داده شد تا او این سمت دشوار و تعیین کننده را در کنار فرهاد مجیدی برعهده بگیرد.

 

 

 

سعید رمضانی بازیکن سابق تیم های فولاد و سپاهان به عنوان یکی از بازیکنان خوش اخلاق و موثر در فوتبال ایران شناخته می شود . او که هم دوره بسیاری از ستاره های صاحب نام سپاهان از جمله محرم نویدکیا بود و عنوان قهرمانی لیگ را با تیم محبوب نصف جهان تجربه کرده است حالا به عنوان نماینده اسطوره فقید استقلال قرار است سهمی روی نیمکت رهبری آبی ها در ادامه لیگ نوزدهم داشته باشد.


با این انتخاب و انتصاب سرپرست موقت باشگاه از ستار همدانی همچنان در چارت مدیریتی باشگاه بهره خواهد برد تا جایی که شنیده می شود سرپرست سابق استقلال این بار قرار است به عنوان معاون کمیته اقتصادی باشگاه مشغول به کار شود تا شرح وظایف متفاوتی داشته باشد. ستار که رابطه نزدیکی با اسماعیل خلیل زاده دارد از این پس در بحث درآمدزایی و جذب اسپانسرهای مالی فعالیت های اقتصادی را به جای ورزشی در دستور کار خواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.