حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1661933/44 زمان: 14:32   1398/10/24 بازدید: 9,923

فدراسیون برای حمایت دونده المپیکی دست به کار شد

سریع‌ترین مرد ایران در راه پاریس

جلسه هماهنگی فدراسیون دوومیدانی با سریع‌ترین مرد ایران برای بررسی برنامه‌های تمرینی تا المپیک توکیو برگزار شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، بعد از اینکه حسن تفتیان برای تمرین در ایران با مشکلاتی همچون آلودگی و کمبود امکانات و نداشتن مربی دست و پنجه نرم می‌کرد، بالاخره فدراسیون دوومیدانی برای آماده‌سازی سریعترین مرد ایران در راه المپیک دست به کار شد.


طبق اعلام سایت فدراسیون جلسه هماهنگی فدراسیون دوومیدانی با حسن تفتیان در خصوص بررسی برنامه‌های آماده‌سازی وی و حمایت همه جانبه تا بازی‌های المپیک توکیو با حضور پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون و مرتضی غلامی خزانه دار و عضو هیأت رییسه فدراسیون ظهر امروز (سه شنبه) 24 دی ماه در محل فدراسیون برگزار شد.


در این جلسه به بررسی مفاد قرارداد "گی اونتانون" مربی فرانسوی تفتیان، زمان‌بندی برنامه‌های اردوهای تدارکاتی در کمپ اینسپ پاریس، جذب ماساژور و فیزیوتراپ و حضور در چند مسابقه بین‌المللی تور IAAF در اروپا پرداخته شد و مقرر گردید در سریع‌ترین زمان ممکن، برنامه‌های سریع‌ترین مرد ایران با هدف آماده‌سازی برای حضور پرقدرت در بازی‌های المپیک 2020 توکیو در دستور کار فدراسیون دوومیدانی قرار گیرد.

 


معتمدی ضمن ابراز امیدواری برای موفقیت تفتیان در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان و حضور قدرتمند او در بازی‌‎های المپیک توکیو، حمایت همه جانبه فدراسیون دوومیدانی از برنامه‌های وی را اعلام داشت.


تفتیان نیز ضمن قدردانی از زحمات مسئولین فدراسیون در پیگیری امورات مرتبط با برنامه‌های پیش روی، در خصوص حضورش در اردوهای تدارکاتی کمپ اینسپ پاریس ابراز خرسندی کرد و گفت: «بی‌شک تمام توانم را برای رسیدن به موفقیت در مسابقات داخل سالن قهرمانی جهان و بازی‌های المپیک توکیو به کار خواهم گرفت. تمرین در کنار اونتانون و ملی‌پوشان تیم ملی فرانسه در اردوی پاریس و استفاده از امکانات خوب کمپ اینسپ به آمادگی من کمک زیادی خواهد کرد و امیدوارم نتایج خوبی نیز کسب کنم.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.