حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662475/50 زمان: 12:20   1398/10/27 بازدید: 49,624

زنی که تئو هرناندز را متهم کرد، دستگیر شد

زنی که مدعی شده بود تئو هرناندز، ستاره فرانسوی آث میلان به او تجاوز کرده به دلیل دروغگویی و اتهام غیرواقعی به این فوتبالیست فرانسوی بازداشت شد.

به گزارش "ورزش سه"، در ماه ژوئن 2017 یک مدل روسی- اسپانیایی، تئو هرناندز ستاره فرانسوی که این روزها با پیراهن آث میلان می‌درخشد را متهم کرد که در یک پارکینگ در اسپانیا به او تجاوز کرده است. ولی این مدل که تهمتی جدی به هرناندز وارد کرده بود حالا به دستور دادگاه به دلیل دروغگویی و وارد کردن اتهام نادرست به این فوتبالیست بازداشت شده است.

 

 

لوئیسا کرملوا حدود دو سال پیش هرناندز که آن زمان بازیکن رئال مادرید بود را متهم به تجاوز و آزار جنسی کرده بود. ولی شکایت او در نهایت توسط دادگاه رد شد و دادگاه اعلام کرد که این زن شهادت دروغ داده و به همین علت حکم به دستگیری او داد.

 

بر اساس اعلام رسانه‌های اسپانیایی این مدل بازداشت شده و در اختیار دادستان قرار گرفته تا برای محاکمه به اتهام شهادت دروغ و افترا در مقابل دادگاه قرار بگیرد. این مدل پیشتر تصاویری از آثار ضرب و شتم بر روی صورت خود را منتشر کرده و مدعی شده بود توسط تئو هرناندز کتک خورده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.