حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663180/24 زمان: 17:55   1398/10/30 بازدید: 34,006

حرکت جنجالی نظرمحمدی در دیدار بادران (عکس)

در نیمه اول دیدار دو تیم رایکای بابل و بادران تهران، یک پنالتی به سود تیم میزبان گرفته شد اما پس از دقایقی داور میدان اقدام به بازپس گیری پنالتی اعلام شده کرد تا صحنه های این چنینی در زمین رقم بخورد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مهم ترین بازی های این هفته از لیگ دسته اول در بابل برگزار شد. دیداری که سه امتیاز آن می توانست بابلی ها را از قعر جدول دور کند اما این اتفاق در نهایت نیفتاد.

 

در نیمه اول این دیدار اما مهم ترین اتفاق بازی افتاد که در نهایت بیرون کشیدن تیم را به دنبال داشت. گویا داور میدان در یک حمله از سوی رایکایی ها به نشانه اعلام پنالتی در سوت خود می دمد اما پس از مشورت با کمک داور و اعتراض های نیمکت نشینان تیم بادران و همچنین بازیکنان این تیم در نهایت اعلام اشتباه کرده و به همین دلیل پنالتی اعلام شده را پس می گیرد تا به این ترتیب دست بابلی ها از رسیدن به گل کوتاه بماند.

 

در حالی که پس از اعلام پنالتی بادرانی ها اعتراض شدیدی به داور میدان داشتند در این دقیقه این کادرفنی و نیمکت نشینان تیم رایکا بودند که به بازپس گیری پنالتی اعتراض کردند. در این دقایق جنجال عجیب و زیادی دامن گیر بازی می شود، شدت این اعتراض آنقدری بود که با تصمیم علی نظرمحمدی، تیم بابلی از زمین بیرون کشیده شود و حدودا 15 دقیقه این اتفاق ادامه داشت تا در نهایت سرمربی تیم رایکا رضایت به ادامه حضور بازیکنانش در زمین بدهد.

 

علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکا البته در پایان بازی در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در ورزشگاه اعلام کرد که بیرون کشیدن تیم از زمین به وی ارتباطی ندارد و در این باره باید با سرپرست تیم صحبت کنند.

 

این دیدار البته با گل هایی که در دقایق 4+90 و 6+90 به ثمر رسید با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا یک امتیاز این دیدار در نهایت به درد هیچ کدام از دو تیم نخورد. 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.