حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663307/50 زمان: 11:40   1398/11/01 بازدید: 3,876

آرتتا: اوزیل این فصل در آرسنال بدشانسی آورده

میکل آرتتا، سرمربی جدید آرسنال از مسوت اوزیل ستاره آلمانی این تیم حمایت کرده و می‌گوید اوزیل در فصل جاری بد‌اقبال بوده و علت عملکرد دور از انتظارش بدشانسی بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، میکل آرتتا سرمربی جدید آرسنال معتقد است بازی‌ساز آلمانی او مسوت اوزیل در فصل جاری با بدشانسی روبرو بوده و به همین دلیل نتوانسته به اندازه کافی برای این تیم گلزنی کرده یا پاس گل بدهد. اوزیل در فصل جاری تنها دو پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داده و تا کنون موفق به گلزنی نشده است. اما آرتتا می‌گوید عملکرد اوزیل در این فصل شایسته آماری بهتر بوده و او به دلیل بداقبالی نتوانسته در حد انتظارها ظاهر شود.

 

 

آرتتا در آستانه دیدار مهم آرسنال در مقابل چلسی گفت:" انتظار ما از مسوت اوزیل این است که در هر بازی طوری کار کند که نتیجه را تغییر دهد و تفاوت حضور او در بازی با زمانی که در میدان حضور ندارد ملموس باشد. او برای این به ساختار درستی در تیم احتیاج دارد و بازیکنانی که به او کمک کنند تا به این هدف دست پیدا کند".

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت:" من معتقدم اوزیل اگر کمی شانس بیشتری داشت و اینقدر بدشانس نبود در دوران حضور من در آرسنال می‌توانست پاس گل های بیشتری بدهد و گل های بیشتری به ثمر برساند. من روی هم‌ رفته معتقدم که عملکرد او در این مدت به شدت پیشرفت کرده و بهتر شده".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.