حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663513/39 زمان: 11:07   1398/11/02 بازدید: 47,710

استوری ابراهیم شکوری در پاسخ به شایعات:

انتشار دعوتنامه دبیرکل AFC برای جلسه مهم مالزی

سرپرست دبیرکلی فدراسیون دعوت نامه رسمی دبیر AFC را منتشر کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، بعد از آنکه روز گذشته محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس از موافقت مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای دیدار با مدیران 4 باشگاه آسیایی و مدیران فدراسیون ایران خبر داد، اتفاقات جدیدی درباره بحث میزبانی ایران در لیگ قهرمانان پیش آمد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا بدون توجه به دعوت نامه دبیر کل AFC برای مسئولان ایرانی مکان برگزاری دو مسابقه استقلال و شهرخودرو در مرحله پلی آف مقابل نمایندگان کویت و بحرین را کشور امارات اعلام کرد تا شایعات زیادی مطرح شود.


حتی برخی شایعات حکایت از این داشت خبر موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری جلسه با مدیران ایرانی نیز صحت ندارد و این مساله یک فضاسازی رسانه ای است. حالا اما ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در اینستاگرام خود دعوت نامه رسمی دبیر AFC را منتشر کرد تا شایعات را در این خصوص از بین ببرد.


شکوری در این خصوص نوشت: «ما تمام تلاش خود را می کنیم؛ خواهش می کنم اطلاعات غلط به هواداران ندهید.»


گفتنی است؛ جلسه مدیران 4 باشگاه آسیایی ایران و مسئولان فدراسیون با دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا فردا در مالزی برگزار می شود. هواداران فوتبال امید دارند که بعد از این جلسه AFC رای خود درباره میزبانی تیم های ایرانی در کشور ثالث را برگرداند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.