حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663581/24 زمان: 16:23   1398/11/02 بازدید: 15,339

آشناهای قدیمی در تمرین شهرخودرو (عکس)

تمرینات تیم مشهدی ها با حضور سرمربی و مربی و بازیکنان جدید در ورزشگاه ثامن انجام می شود. 

به گزارش "ورزش سه"، شهرخودرویی ها پس از فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات این روزها سخت مشغول تمرین هستند. آنها که برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا چالشی جدی پیش روی خود دارند با تمام بازیکنان جدید و البته مربیان جدید به دنبال آماده سازی خود هستند تا در صورت رفع مشکل برای بازی برابر رقیب آسیایی آماده باشند. 

 

اما نکته جالب درباره بازیکنان جدیدی که این روزها در تمرینات این تیم حضور پیدا می کنند آشنابودن آنها با شهرخودرو و مجموعه و در مجموع فوتبال مشهد است چرا که تعدادی از آنها پیش از این نیز در شهرخودرو (پدیده) به بازی پرداختند. 

 

 

حسن جعفری پیش از این در دو لیگ پانزدهم و شانزدهم برای پدیده در لیگ برتر به میدان رفت و توانست با عملکرد خوب خود راهی تیم سپاهان اصفهان شود. 

 

 

 

محمدرضا خلعتبری در لیگ هفدهم با تیم مشهدی ها به طور کامل به میدان رفت اما در لیگ هجدهم تنها نیم فصل پیراهن تیم شهرخودرو را به تن کرد و پس از آن راهی ذوب آهن اصفهان شد. 

 

 

 

محمد قاضی هم سومین بازیکنی بود که این روزها به عضویت شهرخودرو درآمده و پیش از این در یک فصل برای آنها به میدان رفته بود. او در لیگ شانزدهم برای تیم مشهدی به بازی پرداخته بود.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.