حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663615/29 زمان: 18:47   1398/11/02 بازدید: 43,226

گزارش مارکا

تعداد قربانیان کارواخال در رئال به چهار رسید

دنی کارواخال گزینه شماره یک رئال مادرید برای دفاع راست از سال 2013 محسوب می شود. او برای حفظ این جایگاه تمام رقبای خود را شکست داده است.

به گزارش "ورزش سه"، دنی کارواخال تابستان 2013 و پس از یک فصل درخشان در بایر لورکوزن به رئال مادرید برگشت. محصول آکادمی رئال خیلی زود توانست به جای آلوارو آربلوا گزینه شماره یک آنچلوتی در دفاع راست شود.

 

 

 

 

او تا زمان جدایی آربلوا از رئال، جایگاهش را حفظ کرد و تابستان 2015 سران باشگاه با 32 میلیون یورو دانیلوی برزیلی را از پورتو به خدمت گرفتند تا رقیبی جدی برای کارواخال باشد. در ابتدا و تا زمان حضور رافا بنیتس، این دانیلو بود که توانست در دفاع راست جای کارواخال را بگیرد اما با آمدن زیدان در ژانویه 2016 کارواخال جایگاهش را پس گرفت. دانیلو تابستان 2017 ترجیح داد رئال را به مقصد سیتی ترک کند.

 

 

 

 

زیدان با جدایی دانیلو تصمیم گرفت اشرف حکیمی را از تیم دوم به تیم اول انتقال دهد. او یک فصل رقیب کارواخال بود ولی سپس ترجیح داد با قراردادی قرضی و دو ساله راهی دورتموند شود. انتقالی که برای ستاره مراکشی بسیار خوب بود و او از تابستان بعد به رئال باز خواهد گشت.

 

 

 

 

رئال تابستان 2018 مبلغ 40 میلیون یورو برای جذب آلوارو اودریوسولا از سوسیداد هزینه کرد. اودریوسولا یکی از ملی پوشان اسپانیا در جام جهانی 2018 بود و البته در لاروخا نیز ذخیره کارواخال محسوب می شد. در یک سال و نیم اخیر او هرگز نتوانست کارواخال را نیمکت نشین کند و در نهایت امروز با قراردادی قرضی تا پایان فصل راهی بایرن شد.

به این ترتیب 72 میلیون یورو برای خرید دفاع راست از سوی رئال هزینه شده اما نتیجه ای در پی نداشته و کارواخال همچنان بی رقیب است. با جدایی اودریوسولا تعداد قربانیان کارواخال به عدد 4 رسید.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.