حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663646/51 زمان: 20:38   1398/11/02 بازدید: 11,271

نیم فصل دوم تمام تمرکزم روی صنعت نفت است

جبیره: به تیم امید فکرمیکنم سردرد می‌گیرم

مهاجم نفت آبادان و تیم امید ایران با اعلام اینکه تصورمی کرد حتماً سهمیه المپیک را به دست خواهند آورد گفت هر زمان به این تیم فکرمی کند دچار سردرد می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال امید با تمام شایستگی‌هایش درنهایت نتوانست به‌مانند سالهای گذشته به المپیک راه یابد  و با حذف در مرحله گروهی به کار خود پایان داد.


در همین ارتباط و همچنین شرایط تیم صنعت نفت با رضا جبیره مهاجم جوان و خوش تکنیک این تیم گفتگو کردیم تا نظرات او را جویا شویم، با این توضیح که او چندان تمایل زیادی به صحبت درباره تیم امید نداشت.


وی در ابتدا با اشاره به انتظاراتی که خودش نسبت به این تیم داشت گفت: «من انصافاً فکر می‌کردم این تیم می‌تواند جزو سه تیم راه‌یافته به المپیک باشد. من از زمان کرانچار در این تیم بودم و شناخت خوبی از این تیم داشتم و در عین حال برای هر سه مربی‌ای که هدایت این تیم را در اختیار گرفتند احترام زیادی قائلم  و فکر می‌کنم ما توانایی حضور در المپیک را داشتیم اما متأسفانه این امر حاصل نشد.»
وی در خصوص اینکه آیا انتظار نداشت که در این رقابت‌ها بیشتر به میدان برود اظهار داشت: «خب هر بازیکنی به‌طور طبیعی بازی کردن برایش اهمیت دارد اما واقعاً از ته قلبم می‌گویم که از هر چیزی مهم‌تر صعود تیم به المپیک بود، حتی اگر به قیمت بازی نکردن من تمام شود. من به‌واقع به پتانسیل این تیم ایمان کامل داشتم اما شرایط آن‌طور که می‌خواستیم جلو نرفت و باور کنید هر بار به این بازی‌ها فکر می‌کنم سردرد می‌گیرم.»

 


جبیره در پاسخ به این سؤال که آیا فکر نمی‌کرد اگر تا حدی گروهمان آسان‌تر بود شانس صعود بیشتری داشتیم تصریح کرد: «به‌هیچ‌وجه با این نظر موافق نیستم و اعتقاددارم به‌جز کره جنوبی که قدری کلاس بازیش مقداری بالاتر بود ما به‌راحتی می‌توانستیم ازبکستان را شکست دهیم.البته خود کره را نیز خیلی اذیت کردیم .   فقط باید تا حدی قدر فرصت‌هایمان را بیشترمی دانستیم که شاید اگر قدری بازی‌های تدارکاتی بیشتری داشتیم این‌همه فرصت سوزی پیش نمی‌آمد.»


او درباره پاداش‌هایی که قرار بود از طرف فدراسیون به آن‌ها داده شود بیان کرد: «قرار بر این بود که اگر توانستیم از گروهمان صعود کنیم پاداش‌هایی را که مبلغ آن را هم نمی‌دانم به ما داده شود اما با این حساب فدراسیون مبلغی را به‌کل تیم پرداخت کرد.»


 جبیره درباره تیم صنعت نفت هم معتقد است: «ما در نیم‌فصل اول با توجه به تمام مشکلاتی که داشتیم نتایج دور از انتظاری گرفتیم و از این بابت بسیار خوشحالم. اما من دو سال است که بخشی از ذهنم درگیر تیم امید است و حالا با روشن شدن تکلیف تیم امید مطمئناً تمام تمرکزم را معطوف تیم نفت خواهم کرد و سعی می‌کنم هرچند دقیقه که به میدان بروم بتوانم بهتراز نیم‌فصل اول ظاهر شوم. البته این را هم در نظر بگیرید که من در این مدت دائم در رفت و برگشت بودم و به همین خاطر اسکوچیچ کمتر من را در ترکیب ثابت قرار می‌داد و این کاملاً طبیعی هم بود.»
مهاجم دهدشتی تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به مربیان خوبی که در این دو فصل در آبادان حضور داشتند گفت: «یکی از خوش شانسی های من این است که در این دو فصل گذشته افتخار شاگردی دو مربی کار بلد را داشتم که این مهم تأثیر بسیار زیادی درروند فوتبالی من داشت. هم پائولو سرجیو و هم اسکوچیچ هر دو از مربیان بسیار تأثیرگذاری هستند که خوشبختانه من با هر دو رابطه بسیار خوبی دارم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.