حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664085/39 زمان: 11:11   1398/11/05 بازدید: 2,837

فرصت استثنایی گل گهر برای فرار از قعر جدول

گل گهر سیرجان برای جدا شدن از قعرجدول دو بازی مهم پیش روی خود می بیند.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم تحت هدایت مجید جلالی از زمانی که این مربی هدایتش را برعهده گرفته، اگرچه از نظر فنی شرایط بهتری پیدا کرده اما همچنان در بعد نتیجه گیری خوب کار نکرده است. با این وجود گل گهر شانس خوبی دارد تا در شروع نیم فصل دوم با دو پیروزی حساس جایگاه خود را بهبود ببخشد.


شاگردان جلالی امروز در ورزشگاه خانگی خود مقابل سایپایی قرار می گیرند که در نیم فصل اول شرایط چندان خوبی نداشت و برای اینکه خیالش بابت نیفتادن راحت شود، نیاز به کسب امتیاز در سیرجان دارد. در حال حاضر سایپا در جدول 14 امتیازی است و گل گهر 10 امتیاز اندوخته و به همین خاطر اگر نماینده سیرجان 3 امتیاز خانگی خود را کسب کند جمع امتیازاتش را به 13 می رساند و به سایپا نزدیک تر می شود.


گل گهر هفته آینده نیز یک بازی حساس دیگر با تیم های هم سطح خود دارد. آنها در هفته هجدهم باید در جم، میهمان پارس جنوبی باشند. پارس که با هومن افاضلی تغییراتی داشته امیدوار است بتواند جایگاه خود را حفظ کرده و جشن بقا بگیرد اما این بازی فرصت بسیار خوب دیگری برای شاگردان جلالی است تا در صورت پیروزی خود را از قعرجدول جدا کنند.


دیدار امروز گل گهر و سایپا ساعت 15:30 برگزار می شود و باید دید در شروع نیم فصل دوم سیرجانی ها چه اتفاقی را برای هواداران خود رقم می زنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.