حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664216/43 زمان: 17:57   1398/11/05 بازدید: 4,678

از نتایج و بازی پیکان راضی نیستم

شیعی: فرکی باید فکری اساسی به حال تیم بکند

پیکان در اولین بازی دور برگشت و در ورزشگاه خانگی اش برابر نساجی با یک گل شکست خورد تا روند ناکامی های این تیم ادامه داشته باشد.

به گزارش"ورزش سه"، پیکان مثل فصل گذشته در بازی خانگی برابر نساجی نتوانست به موفقیت رسیده و با یک گل مغلوب تیم شهر قائمشهر شد. محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان در پایان این بازی گفت:" من راضی نیستم. آقای فرکی باید فکر اساس بکند چون تیم شاداب نیست و بازیکنان باید با تعصب و غیرت بیشتری بازی کنند."


او افزود:" در روزی که نساجی هم به نظر من در سطح معمولی بود بچه های ما از معمولی هم پایین تر بودند. باید فکر اساسی بکنیم تا تیم از این شرایط بیرون بیاید."


مدیرعامل پیکان با اشاره به اینکه قصد کناره گیری دارد گفت:"  با توجه به اینکه مریض بودم و هستم و با توصیه دکترها خواهش کردم که دیگر در این پست ادامه ندهم. در تصمیمم جدی هستم ضمن اینکه سنوات خدمتی در حال تمام شدن و به مرز بازنشستگی رسیده ام." او اضافه کرد:" بیماری خیلی اذیتم می کنم و کارایی م را پایین آورده. درخواست داده ام فکر کنم چند روز آینده تصمیم نهایی را در این ارتباط بگیرند."


شیعی در این ارتباط که آیا نتایج پیکان می تواند منجر به تغییر روی نیمکت این تیم شود گفت:" من اگر باشم بحث را با آقای فرکی پیش می برم تا تیم به شرایط خوبش برگردد. اما اگر نباشم مدیرعامل جدید در این رابطه تصمیم می گیرد."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.