حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664233/48 زمان: 18:39   1398/11/05 بازدید: 5,560

مربی تیم ملی ایرانی باشد بهتر است

حقیقی: بازیکن پیکان با استوک به صورتم زد!

علیرضا حقیقی در خصوص انتخاب مربی تیم ملی گفت: فکر می‌کنم این مسائل اصلاً به بازیکن مربوط نیست و مسائلی مدیریتی است.

به گزارش "ورزش ‌سه"، علیرضا حقیقی پس از پیروزی نساجی مقابل پیکان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود و در نیمه اول خوب بازی کردیم، ولی در نیمه دوم اصلاً خوب بازی نکردیم، با اینکه پیکان 10 نفره شد، ولی ما خیلی بد بازی کردیم. فکر می‌کنم برای بازی‌های بعد باید یک تغییر تفکر در بچه‌ها صورت بگیرد و فکر نمی‌کنم با این روند نتیجه لازم را بگیرم.


وی درباره اخطارهای زیادی که بازیکنان از داور گرفتند، گفت: بازی حساس بود و دو تیم برای سه امتیاز می‌جنگیدند. هر دو تیم فیزیکی بازی می‌کردند و خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم.


دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی درباره برخورد دقایق آخر بازی در محوطه جریمه نساجی که نفرات نیمکت تیم فوتبال پیکان معتقد بودند خطای پنالتی بوده است، گفت: من فکر می‌کنم باید یک بار دیگر تماشا می‌کردند، چون من توپ را گرفتم و بازیکن پیکان با استوک به صورت من زد. فکر می‌کنم یک بار دیگر فیلم بازی را ببینند تجدیدنظر خواهند کرد.


دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی و اینکه مربی خارجی برای تیم ملی مفیدتر است یا ایرانی، گفت: فکر می‌کنم این مسائل اصلاً به بازیکن مربوط نیست و مسائلی مدیریتی است. مگر بازیکن می‌تواند بگوید که با فلان مربی راحت یا ناراحت هستم؟! اما به اعتقاد شخصی‌ام فکر می‌کنم الان مربی ایرانی می‌تواند بیشتر به تیم ملی کمک کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.